Cverna avizoval, že má nabídku, ze které si sedneme na zadek! Už víme, o co šlo

Cverna

Alexander Cverna, který měl původně během hodně krátké doby stihnout hned 3 různé souboje s tím, že dva byly titulové, před časem avizoval, že má na stole obrovskou nabídku, ze které si scéna případně doslova sedne na zadek. Samozřejmě nechtěl konkretizovat, aby vše nezakřikl, ale my už nyní víme, o co šlo a je pravda, že pokud by to vyšlo, tak by to bylo sakra velké.


 

Karlos Benda prozrazuje, o co ho kung-fu mistr Kudlanka před zápasem požádal

„On s tím trošku počítal. Proto se hned snažil dostat do smlouvy, co by kdyby, ale Alex něco takového pochopitelně nechtěl. Jenže když holt máte zápas čtrnáct dní před fightem, logicky nemůžete zaručit, že se nezraníte, takže Orlov na tom trval. Nakonec si tedy prosadil vsuvku o třech tisících euro. Ty by Alex dlužil, kdyby nenastoupil,“ rozpovídal se Petr Ondruš o jednání ohledně souboje Orlov vs Cverna. Alex však smlouvu doposud nepodepsal a už ani nepodepíše, „Nejspíš právě tohle byla jedna z věcí, o které mluvil, že jsme se na tom nedohodli. Samozřejmě to ale chytře nepodepsal. Místo toho mě ujistil, že určitě přijede. Navíc pokud by v Holandsku nad Princem vyhrál, měl by pro návrat fakt obrovskou motivaci. Manažer Hexagonu mu prý totiž nabídl zápas na turnaji UFC, který proběhne v Praze. Řekl jsem mu, že se tomu dá jen těžko věřit. Ale že pokud je to vážně pravda, tak ať jde samozřejmě do toho. Ať s Princem udělá, co je třeba. A nezraní se u toho.“

Těžko říct, jak moc by se dalo slibu o UFC věřit, ale Cverna každopádně duel s Princem prohrál, takže se sen o možném UFC bohužel rozplynul. Stejně tak se rozplynul i titulový souboj s Orlovem, do kterého Alex nenastoupí a místo toho ho uvidíme znovu v akci až na začátku prosince, kdy bude boxovat pod hlavičkou Fight Night Challenge.

 

Cverna měl 11.11. bojoval o IAF titul, ale bohužel na to nedojde

„Před šesti měsíci jsme se s Alexem Cvernou začali bavit na téma možnosti zápasit o titul IAF. 6.5. byl turnaj IAF 7 v Říčanech, kde vyhrál Orlov titul a právě tam se poprvé postavili proti sobě, zde ještě Alex vtipkoval. V televizním studiu se to pak ještě probíralo, že by mu v budoucnu pás rád vzal a rovnou jsme oznámili Cvernův zápas 9.6 na IAF 8 v Sokolově. Tam přešel přes Bubiče a mluvil opět o titulu před desítkami tisíc lidí ve studiu O2 TV sport.

 

Domluvili jsme se ještě na jednom zápase před titulákem 11.11. v Praze. Do Závody se mu moc nechtělo, nakonec ho přesvědčily peníze a tvrdým KO ukázal, že má na to, postavit se Orlovovi. Ihned po tomto jeho úspěšném fightu byl jejich další staredown, ale tentokrát už si Alex nedělal srandičky, ale chytil Žeňu pěkně za „hubu“. Opět jsme si potvrdili, že jdeme do titulového zápasu na turnaji, který se koná 11.11 v Praze,“ řekl promotér IAF Petr Ondruš.

„Začátkem října mi Alex sdělil, že si před tím dá zápas s Princem, se kterým jsem úplně nesouhlasil, ale nezakázal, protože mi řekl, jaký je to jeho sen stát se světovým šampionem a ještě porazit Prince, se kterým zápasil i Karlos Vémola. Děláme to obecně hodně pro zápasníky, aby měli kde zápasit a aby se trochu zviditelnili. Pár z nich opravdu plníme sny a tohle byl jeden z nich.“

„17.10 na tiskovce ve OneClubu říkal Cverna, jak zbije Orlova a že mu vezme titul. O pár dní si později si najednou vzpomene na to, že má podepsanou smlouvu někde jinde? Vtipné. Možností je několik. Posral se po prohraném zápase, kde zjistil, že jen postoj nestačí na evropskou špičku a nebo na to opět někdo hodně tlačí, aby tento turnaj nebyl zajímavý, nepřišli na něj lidi a byl tak neúspěšný. A nebo na to prostě jen opravdu zapomněl.

Smlouvy máme se všemi zápasníky, pouze s pár výjimkami, kterou Cverna byl, máme nějaký plán. Slovo chlapa a smlouvu podepisujeme před zápasem. V tomto případě, kdy se někdo snaží o získání titulu, by mě ani nenapadlo, že by z toho chtěl uhnout.

 

Co jsme si s Alexem řekli, vždy splnil. Teď mohu s klidným svědomím říct, že jeho slovo nemá žádnou váhu. Je to škoda, protože další IAF chceme dělat na Kladně, ale s tímto přístupem..? To asi ne…

Samozřejmě náhradu máme. Máme dvě varianty, ale záleží také na Teamu Orlov, koho přijmou. Každopádně se tedy nebude jednat o obhajobu titulu IAF. Mrzí mě to, ale jedeme dál,“ dodal Ondruš. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *