Cože? To už si musí dělat srandu! Kdy se prý možná vrátí Conor McGregor?

McGregor

Na návrat bývalého dvojnásobného šampiona Conora McGregora v podstatě čekáme od chvíle, kdy se v rámci trilogie s rivalem Poirierem ošklivě zranil a musel tak na operaci nohy, která si vyžádala dlouhou pauzu. Od té doby jsem se dočkali hned několika možných slibů, kdy by se mohl Ir vrátit do klece, ale ani jeden z nich nakonec nebyl naplněn a zatím to bohužel nevypadá, že by se to mělo v blízké době nějak zásadně změnit.


Organizace RFA se odvážně vrhá na to, čemu se OKTAGON dlouho brání

„Zpečetil jsem dohodu. McGregor na 300.“ Právě o jubilejní turnaj UFC 300 se Conor v poslední době hodně hlásil, ale zdálo se, že jeho přání nebude vyslyšeno. Vedení si totiž McGregora evidentně chtělo „pošetřit“ na jinou kartu. Spekulacím však vyšel vstříc i soupeř, což dalo fanouškům naději. „Přijal jsem. Vidíme se brzy,“ reagoval totiž Michael Chandler, takže se zdálo, že je hotovo. Opak je však evidentně pravdou.

„Nakonec na to dojde,“ nabídl UFC ředitel Dana White v podstatě špatné zprávy. „Doufám, že na to dojde letos. Zatím nemáme datum. Osobně doufám v podzim. Doufám, že se nám to do podzimu podaří dát dohromady.“

Bohužel to tedy vypadá, že se Ir v blízké době do klece jen tak nevrátí. White sice zmínil podzim, ale bohužel nezněl nijak extra jistě a místo toho jen zmínil, že doufá, že by mohl dopadnout podzim. Bohužel tedy platí, že na návrat McGregora bychom se měli začít těšit až ve chvíli, kdy UFC oficiálně oznámí zápas a i tehdy by bylo lepší zachovat klid a obezřetnost.
UFC 300

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Justin Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *