Cože! Outsider? Jak vypadají první kurzy na bitvu Procházka vs Rakić?

Procházka
MMA svět nedočkavě vyhlíží dubnový jubilejní turnaj UFC 300, který by měl nabídnout jeden lepší zápas než druhý. Ředitel White s předstihem potvrdil, že na akci uvidíme Jima Millera, který už startoval na UFC 100 a UFC 200. Málokdo však čekal, že se na stejné akci objeví i Jiří Procházka. Toho čeká souboj s rakouským rivalem Rakićem, který představuje hodně zajímavou výzvu, čemuž odpovídají i první kurzy, které se hodně liší u nás a ve světě.


Očekávaná OKTAGON odveta se bohužel nepříjemně komplikuje

U společnosti Tipsport je samozřejmě Jiří Procházka favorit. Začínal na kurzu 1,60 s tím, ale aktuálně je na 1,77. Aleksandar Rakić, který naposledy zápasil minulý květen, kdy prohrál, takže do zápasu půjde po téměř dvouleté pauze, začínal na kurzu 2,19, ale postupně spadl až na 1,96. Dá se tedy říct, že je to poměrně vyrovnané. V kurzech se samozřejmě odráží Jiřího nedávná prohra, jinak by byl nejspíš větší favorit.

Hodně zajímavé jsou kurzy i v zahraničí, kde je dokonce BJP outsider. Podařilo se nám dohledat kurz 2,05 s tím, že Rakić je s kurzem 1,84 mírný favorit. Je však jasné, že se budou hodnoty výhledově měnit.
Doporučujeme tedy kurzy hlídat a pokud chcete vsadit, tak si vyčíhat na ten správný moment, protože je jasné, že budeme svědky velkých změn. A byť samozřejmě věříme v další výhru českého samuraje, tak je jasné, že Jiřího čeká náročný souboj, protože Aleksandar je sice velkohubý, ale také hodně kvalitní bojovník, který má na kontě 10 ukončení před limitem.

 
UFC 300: T-Mobile Arena – Las Vegas, 13. dubna

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić

Aljamain Sterling vs. Calvin Kattar

Bo Nickal vs Cody Brundage


 

2 komentáře na “Cože! Outsider? Jak vypadají první kurzy na bitvu Procházka vs Rakić?”

  1. Pingback: Den zúčtování je tu! Joshua, Wilder, Parker a Wallin jdou do akce!

  2. Pingback: Parker šokoval a zničil Wildera! Joshua ukončil Wallina! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *