Cože?! Organizace Clash of the Stars ulovila domácí postojovou legendu?

Bizarní organizace Clash of the Stars nám už během své existence nabídla celou řadu hodně speciálních soubojů. Viděli jsme duely na styl 2 vs 2, 1 vs 1 vs 1, 1 vs 2, 1 vs 3, sumo, polštářované, Klece strachu a podobně. Nyní vedení plánuje další speciální pravidla, která jsme mohli vidět i v asijské organizaci ONE FC.


 

Rozhodčí Goddard hodnotí své ukončení bitvy Procházka vs Pereira a má pro fanoušky připomínku

„Na osmém turnaji, což myslím, že mohu prozradit, chystáme zápas podle upravených pravidel, kdy v prvním kole půjde o box, ve druhém kole o thai box a ve třetím kole o MMA. Máme tam připravené velmi kvalitní bojovníky marketingově i sportovně, takže se na ten zápas velmi těším,“ prozradil Tomáš Le Sy pro CNN Prima NEWS, že se na osmém turnaji, který se koná v červnu v Ostravě, dočkáme i souboje, který bude složený ze třech kol, která budou mít různá pravidla, což jsme nedávno mohli vidět i ve ONE FC, kde se podle těchto pravidel utkal „Sexyama“, který však až k MMA pravidlům nedošel.

Je jasné, že na podobná pravidla je třeba zvolit zkušené bojovníky, kterých už jsme v bizarní stáji viděli hned několik. Příkladem může být Brichta, Fajk, Růžička nebo třeba Roubíček. Nyní se navíc vedení organizace Clash of the Stars pochlubilo schůzkou s domácí postojovou legendou. Je možné, že dojde na angažmá?
      

„Přátelé, dnes jsme na pracovní večeři v restauraci Kings Court. Je tu s námi Petr Vondráček, velká legenda bojových sportů v Česku,“ pochlubil se totiž Jakub Jíra pracovní večeří s postojovou legendou Petrem Vondráčkem.

Toho jsme mohli před časem vidět v hodně vyhroceném souboji s Petrem Karešem, který se dlouho plánoval, ale nakonec na něj došlo až nedávno. Zatím není jisté, zda se Vondráček v Clash of the Stars objeví, ale na zmíněný souboj se speciálními pravidly by se jistě skvěle hodil. Minimálně v boxu a thai boxu by byl jako ryba ve vodě, tak uvidíme, zda se jeho angažmá potvrdí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *