Cože?! Na turnaji organizace Clash of the Stars se objevil bojovník s infekční nemocí?

Clash

Server Antiyoutuber.cz, který mapuje dění na domácí scéně, nedávno zveřejnil informaci, že u vedení organizace Clash of the Stars zasahovala policie, což mohlo mít spojitost s Pešavou aka Kolesem a jeho údajnou nesvéprávností v době podpisu smlouvy. Nyní se však objevily ještě závažnější informace.

Volání o pomoc! Na Tadeáše Růžičku bohužel vylezlo další nelichotivé video

„My jsme měli na hotelu nějakou schůzku, přišli policajti, že musí prověřit naši totožnost, protože dostali udání a někdo, kdo ví, že jsme tady, si z nás udělal srandu,“ vysvětlil pro redakci Antiyoutuber.cz moderátor a manažer Jakub Jíra.

„Přišla policie, vyzvala nás k předložení dokladů, což jsme udělali. Na otázku, proč tady jsou nebo co se děje, nám nebyli schopni odpovědět. Nevím, jestli nevěděli nebo to nemohli říct, ale řekli nám, že je to na základě anonymního udání. Čekáme, jestli bude nějaký další kontakt, a jsme připraveni provést jakoukoliv součinnost, pokud bude potřeba,“ přidal se i šéf a promotér Tomáš Le Sy.

„Na místě byli policisté ztotožnit osoby, které se měly dopustit údajného protiprávního jednání. Nyní zjišťujeme, jestli skutečně o protiprávní jednání šlo. V tuto chvíli nemáme v této souvislosti ke zveřejnění žádné bližší podrobnosti,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

O co by mohlo jít? Server spekuluje, že by zásah policie mohl mít souvislosti s uniklými fotkami smlouvy Patrika Pešavy aka Kolesa. Ty sice nebylo možné ověřit, ale na stránku COTS.WTF, kde se fotky objevily, v poslední době hojně odkazuje Pan Hvězdička, který je nyní s Kolesem v blízkém kontaktu. Údajně mohlo dojít k podpisu smlouvy v době, kdy už byl Pešava zbaven svéprávnosti. Dle fotek údajně Koleso za svůj zápas na druhém galavečeru dostal 1 000 euro, tedy cca 24 000 Kč, s tím, že 300 euro bylo jakožto manažerovi převedeno zmíněnému Jírovi, který na domácí scéně zastupuje celou řadu známých tváří.

 

Záhy se objevila další kauza?

„Clash of the Stars může mít poměrně velký problém. Objevily se totiž bližší informace o tom, proč kanceláře bojové organizace navštívila minulý týden policie. Patrik Pešava, známý na sítích spíše jako Koleso, totiž na druhém galavečeru do zápasu podle dokumentů, které má redakce Antiyoutuber.cz k dispozici, nastoupil se žloutenkou.

Vedení organizace o tom ale podle Kolesa vědělo a mělo se rozhodnout, že věc ututlá. Jenže pokud tomu tak skutečně bylo, mohlo jít o porušení zákona o šíření nakažlivé lidské nemoci.

Vše odstartoval tiktoker Pan Hvězdička, který na Clash of the Stars podal trestní oznámení. Je totiž ve velmi blízkém kontaktu právě s Pešavou, který se mu rozhodl svěřit se vším, co se podle něj dělo za oponou organizace. Redakce Antiyoutuber.cz dostala k dispozici lékařskou zprávu Pešavy, která potvrzuje, že byl v době zápasu opravdu nakažený žloutenkou typu C, tím pádem také infekční.“ informoval server.

  

„Jakub Jíra mě poslal k doktorům na testy na žloutenku typu B a C. B mám očkované. C nejde očkovat podle všeho. Vyšlo mi tam mírně reakční na C. Oni sbalili papíry a řekli, že se to nějak vyřeší, že je vyprodáno, že do zápasu nastoupím. Můj trenér Marty s tím nesouhlasil a hádal se s nimi. Chtěl je žalovat na 200 000 tisíc. Je to totiž šíření infekční nemoci,“ uvedl pak Koleso pro Antiyoutuber.cz přímo na video.

Pokud se informace potvrdí, tak by samozřejmě mohl mít Koleso problém a stejně tak organizace, která ho nechala zápasit. Uvidíme však, jaké další informace se objeví, protože Pešava není nijak extra důvěryhodná osoba. Je tedy otázkou, jak moc relevantní a pravdivé informace jsou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *