Cože?! Darren Till odmítl astronomickou částku za souboj s …
Zápasník Darren Till se fanouškům naposledy představil v roce 2022, kdy se utkal s aktuálním šampionem střední váhy UFC Dricusem Du Plessisem, ale byla z toho porážka ve třetím kole na submisi. Od té doby se objevilo pouze pár spekulací ohledně jeho příštího angažmá, ale nic oficiálního. Nyní se ale přeci jen jeden hlasitý zájemce ozval.


Vlk Khamzat Chimaev stručně reaguje na titulový souboj Kincl vs Peňáz

Divočák Mike Perry v těchto dnech nepřemýšlí o Darrenu Tillovi, ale přiznává, že je stále zmatený z toho, proč se jejich vzájemný zápas ještě neuskutečnil. Perry se stal nepřehlédnutelnou hvězdou poté, co se po přechodu z MMA stal hlavní tváří organizace Bare Knuckle FC. V minulosti zvládl zápasy s bývalými šampiony UFC Lukem Rockholdem a Eddiem Alvarezem. Souboj s Tillem se tak zdál být ideálním zápasem pro jeho první zápas v roce 2024. 

Perry a Till se v posledních několika letech přestřelovali na sociálních sítích a vzhledem k tomu, že oba zápasníci již nejsou pod smlouvou UFC, tak se jejich vzájemný zápas zdál být nevyhnutelný. Bohužel prezident BKFC David Feldman uvedl, že po dorovnání Tillových finančních požadavků se Angličan nakonec rozhodl, že chce absolvovat jeden nebo dva boxerské zápasy, než sundá rukavice a pustí se do války s Perrym.
Feldman sice neprozradil, kolik mu BKFC za zápas nabídla, Perry však v pořadu The MMA Hour tvrdil, že Till odmítl přes 2 miliony dolarů za zápas s ním. „Co to dělá? Vím, že mu dali sakra dobrou nabídku. Slyšel jsem, že odmítl více než 2 miliony dolarů.“ Perryho tak zatím dělí jen několik dní od zápasu s veteránem UFC a bývalým šampionem BKFC Thiagem Alvesem, který bude 27. dubna hlavním zápasem na kartě BKFC KnuckleMania IV v Los Angeles. 

Perry ze své strany slibuje, že z jeho strany opravdu není žádná zlá krev, i když nechápe, proč mu Till stále posílá soukromé zprávy o možném zápase. „Lidé chtějí, aby k tomu zápasu došlo, a možná k němu dojde,“ pokračoval Perry. „Pořád o tom mluví. Posílá mi soukromé zprávy. Když je venku a popíjí s kámošema říká různé sra*ky. Jsem tady. Jsem na zápase. Já si jdu pro peníze. Jsme otroci zápasů, k tomu jsme se upsali, když jsme se stali bojovníky. Kdyby se mnou chtěl bojovat, myslím, že by dostal šanci. Chce se se mnou utkat v rukavicích? Chce bojovat s někým jiným v rukavicích? To je všechno v pořádku. Myslím, že až si to splní, tak se nám to možná podaří.“

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *