Co se to děje? Vítěz první OKTAGON Výzvy Gábor Boráros v RFA

Boráros RFA

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde z toho bohužel byla velká kauza. V souvislosti s jeho soubojem totiž obě přední domácí sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé aktivity, což předaly příslušným orgánům, které se nyní věcí zabývají. Boráros, který měl tou dobou domluvený zápas na liberecký turnaj, byl tedy suspendován a nyní se čeká, jak se kauza vyvine. Už za dva týdny ho však překvapivě uvidíme na RFA akci v Maďarsku.


 

Jiří Procházka přeci jen změnil názor na ukončení? Jak ho s odstupem vnímá?

„RFA Maďarsko uvádí novou tvář. Ale vy ho určitě znáte. Skvělý showman si přichází splnit svůj sen a stává se novou tváří maďarské scény. Už následující sobotu 25.11. budete moct sledovat, jak se Gábor pobije s novou výzvou a to moderováním galavečeru RFA 13 v budapešťské Bok Aréně. Gábore, vítej v týmu. Více informací už brzy,“ oznámila organizace RFA na svém IG profilu, že blížící se akci bude moderovat i Gábor Boráros, který byl doposud jasně spjatý s OKTAGONem.

Přitom to není tak dávno, co se promotér Boris Marhanský na adresu vítěze první OKTAGON Výzvy vyjadřoval kriticky v souvislosti s možným sázkovým podvodem, ale obě strany k sobě evidentně nakonec našly cestu. Zároveň to nejspíš znamená, že Gáborova cesta OKTAGONem končí, protože jen těžko dá vedení žluto-černé organizace šanci někomu, kdo se tak viditelně spojí s konkurencí.

Uvidíme však, co se ještě dozvíme…
    

Pavol Neruda před časem kauzu kolem Borárose komentoval

„Nevím. Gábor si dokonce vyžádal od policie potvrzení, zda proti němu je vzneseno nějaké obvinění a prý zatím není. Nevím. Měl jsem za to, že to běží, ale je ticho. Je však možné, že se zatím sbírají informace a následně případně přijde obvinění. Vůbec nevím. Vypadá to však, že ta kauza… My bychom samozřejmě rádi měli výsledek. Pokud se totiž ukáže, že je nevinný, tak bychom s ním rádi pokračovali. Musíme k tomu však mít důkaz,“ komentoval situaci Pavol Neruda pro Sport.sk.

„Musíme najít nějaké řešení. Musíme si být jistí, že je to v pořádku. Pokud by ta kauza zůstala bez odpovědi, tak nevím, to bychom museli řešit. Nejradši bychom však byli, kdyby to bylo jasné ano nebo ne a podle toho bychom se rozhodli. Je to zodpovědné rozhodnutí.
     

Pokud by se k žádnému jasnému výsledku nedošlo, tak bychom to museli nějak vyřešit. Asi bychom třeba i zapojili fanoušky. Bude to takové společné rozhodnutí, ale nevím. Stejně tak bychom to museli řešit s Tipsportem. My totiž samozřejmě nechceme, aby se podobné věci děly. Musíme dát jasné stanovisko, že tohle nejde. Tam je postup jednoznačný. Pokud by to však celé to vyšetřování zůstalo bez odpovědi, tak nevím a nedokážu teď odpovědět.“

Zatím je tedy kolem celé kauzy velký otazník. Ideální by bylo, kdyby padlo jasné stanovisko, jestli se Boráros provinil a nebo ne.


1 komentář na “Co se to děje? Vítěz první OKTAGON Výzvy Gábor Boráros v RFA”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *