Clash promotér Tomáš Le Sy reaguje na zásah policie a uniklé smlouvy

Le Sy Clash

Před časem server Antiyoutuber.cz, který mapuje domácí scénu, informoval o tom, že vedení organizace Clash of the Stars kontaktovala policie. Následně se na internetu také objevila údajná smlouva Kolesa, který má na kontě vyhranou polštářovou bitvu. Právě k těmto „kauzám“ se nyní Tomáš Le Sy vyjádřil.


 

Jiří Procházka upřímně přiznal věc, kterou asi tuší málokdo! Dostal KO, ale stejně doručil KO

„My jsme měli na hotelu nějakou schůzku, přišli policajti, že musí prověřit naši totožnost, protože dostali udání a někdo, kdo ví, že jsme tady, si z nás udělal srandu,“ vysvětlil pro redakci Antiyoutuber.cz moderátor a manažer Jakub Jíra.

„Přišla policie, vyzvala nás k předložení dokladů, což jsme udělali. Na otázku, proč tady jsou nebo co se děje, nám nebyli schopni odpovědět. Nevím, jestli nevěděli nebo to nemohli říct, ale řekli nám, že je to na základě anonymního udání. Čekáme, jestli bude nějaký další kontakt, a jsme připraveni provést jakoukoliv součinnost, pokud bude potřeba,“ přidal se i šéf a promotér Tomáš Le Sy.

„Na místě byli policisté ztotožnit osoby, které se měly dopustit údajného protiprávního jednání. Nyní zjišťujeme, jestli skutečně o protiprávní jednání šlo. V tuto chvíli nemáme v této souvislosti ke zveřejnění žádné bližší podrobnosti,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Jak Le Sy situaci vysvětlil?

„Byl to účelově poslaný… ani ne zásah. Došlo zkrátka k tomu, že policie přišla a chtěla od nás občanské průkazy, abychom se legitimovali. Když jsme se ptali, o co jde, tak nám policisté na místě řekli, že se omlouvají, ale že nám nemají co říct, že dostali anonymní podnět k možné protiprávní činnosti.

Další kontakt pak od policie nebyl. Nevěděli jsme, o co jde. Nějak to vyhaslo. Byl to planý poplach, ale média se toho samozřejmě chytla, ale nic se nedělo,“ uvedl promotér na pravou míru pro iSport.cz.

 

Stejně tak se tou dobou řešila i Kolesova údajná smlouva, která unikla na internet a která měla být na cca 20 000 Kč s tím, že 15 % jde jako provize manažerovi, který byl Jakub Jíra, tedy součást vedení organizace. „Uniklé smlouvy jsou, viděli jsme je. Byly na stránce COTS.WTF. Nevíme, kdo ty stránky založil. Máme podezření, že to mohlo mít spojitost s tím anonymním telefonem. Upřímně, my se po tom nějak nepídíme.

S úspěchem přichází i to, že jsou závistivci, kteří nám úspěch nepřejí a snaží se nám házet klacky pod nohy, s čímž se počítalo. Už je to za námi. Nemůže nás to rozhodit. Co se týče provize, to sedí. 15 % provize není hodně, takže částky nejspíš… Nemělo to uniknout, ale to jen dokazuje, jak ti lidé přemýšlí a jednají.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *