Clash promotér Le Sy prozrazuje, čemu se v souvislosti s OKTAGONem vyhýbá

OKTAGON Clash
Není to zase až tak dávno, co Tomáš Le Sy působil v organizaci OKTAGON MMA jako bojovník. Před časem se však rozhodl, že se vydá trochu jinou cestou a stal se z něj promotér bizarní organizace Clash of the Stars, která má za sebou svou pátou akci, která se bleskově vyprodala doslova během pár dní. S ohledem na úspěch a raketový růst tedy zaznívají hlasy, jak moc si můžou do budoucna organizace Clash of the Stars s OKTAGON MMA konkurovat.
Záhada vyřešena! Tak už víme, jak Diego Kotlár přišel ke zlomeným žebrům

„S Ondrou jsem byl nedávno na přátelské schůzce. Vzájemně se respektujeme a já jeho práci obdivuji. Vždy jsem k němu vzhlížel jako k tomu šéfovi, který ví, co dělá. Stále to tak je a stále se od něj mám co učit. Lidé si možná myslí, že se můžeme požírat navzájem a konkurovat si. Mohlo by to tak být, kdybychom měli galavečer v jeden den, ale nikdy to tak nebude. Vyhýbáme se tomu, aby se naše turnaje vzájemně křížily. Naopak si myslím, že vedle sebe můžeme růst. Když porosteme my, tak i OKTAGON a naopak,“ rozpovídal se Tomáš Le Sy pro Super.cz.

Do budoucna by se tedy nemělo stát, že by v jeden večer probíhala akce OKTAGONu i Clashe. Přeci jen totiž dochází k částečnému překryvu cílových skupin, „Cílová skupina je většinově jiná, ale fanoušci se částečně přelívají. Naši se dívají na OKTAGON, kde mají své bojovníky a hrdiny. A fanoušci OKTAGONu u nás zase mohou koukat na jinou show.“

Uvidíme tedy, jak se bude situace vyvíjet dál. Tomáš totiž v souvislosti s poslední akcí zmiňoval myšlenky na velkou O2 Arénu, což by byl samozřejmě další velký krok, který by celý projekt posunul na další úroveň.
Ondřej Novotný to vidí podobně

„Teď jsem se o tom bavil s Tomášem Le Sym, který přešel přes OKTAGON a nedávno u mě byl na kafe. Mám ho jako kluka rád, ale 90 % těch lidí neznám a ty, co znám, tak považuji za ostudu lidství. Vlastně je mi to nepříjemné, že jsem v době, kdy někdo takový může být vzorem a nebo dostává tu pozornost.

Já jsem to Tomášovi i říkal: ´Ty vole, takoví lidé, se kterými ty tam jsi. Ty jsi přeci bojovník a máš nějakou čest a něčím si prošel. Já chápu, že peníze a show jsou jedna věc a že se byznys musí točit, ale některé ty odpornosti, které se tam dějí? Představ si, že máš děti a že by k nim kvůli tobě měli vzhlížet.´ To jsou opravdu poškozené životy z mého pohledu,“ reagoval Ondřej Novotný v rámci rozhovoru pro Extra na otázku, zda vlastně sleduje Clash of the Stars a co si o organizaci myslí.
Není však pochyb o tom, že má podobný projekt úspěch, takže se dá očekávat, že se bude opakovat situace z polské scény. Tam totiž podobné bizarní organizace, jako je například FAME, co do sledovanosti a sociálních sítí, dohánějí konvenční organizace, jako je KSW nebo FEN, a mnohdy je dokonce předčí, protože bizar zkrátka mocně táhne.

Vnímá tedy promotér Clash jako konkurenci? „My nejsme konkurence. I když všechno trochu je a není konkurence. Když se mě budete ptát, zda mi to dělá nějaké vrásky, tak to určitě ne. Pokud to má někdo dělat, tak Tomáš je ten dobrý kluk a přeji mu úspěch. To, že pro mě je to za hranou, je jiná věc.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *