Cesta za titulem! Procházka nabízí aktuální informace ohledně dalšího zápasu

Procházka

Všichni samozřejmě doufáme, že se výhledově dočkáme souboje Hill vs Procházka, protože vedení UFC BJP týmu při uvolnění titulu slíbilo, že ve chvíli, kdy se bude moct Jiří vrátit do boje, přijde titulová šance, ale zatím to bohužel nebylo oficiálně potvrzeno. Je však evidentní, že se už o celé věci intenzivně jedná.

Karlos Vémola přiznává, čím se provinil a jakou musel zaplatit pokutu

„Návrat je naplánovaný na dá se říct konec tohoto léta/podzim. Ještě není úplné přesné datum a přesný turnaj, na kterém se to odehraje, ale s UFC už jednáme o konkrétních datech. Zatím ještě nemohu prozrazovat, ale tohle je zatím největší přiblížení, které jsem mohl doposud říct. Nyní se chystáme na titul,“ nabídl Jiří Procházka v rozhovoru s Tomášem Hrnčířem aktuální informace ohledně titulového souboje s Jamahalem Hillem. Právě aktuální šampion rovněž potvrdil, že je jasné, že je jeho dalším soupeřem Jiří Procházka a že se nyní „jen“ ladí datum, což možná nebude úplně snadné. Jak totiž níže vysvětluje Jiřího zahraniční manažer Simpson, většina blížících se číslovaných akcí už má své hlavní taháky. Bitva Hill vs Procházka by si však přitom zasloužila být hlavním zápasem velké akce, takže se nyní jedná o tom, jak to vlastně vedení UFC vymyslí.

„Naposledy jsem zápasil na začátku roku a od té doby si užívám šampionského života. Kdyby to bylo jen na mě, tak bych byl připravený startovat teď na turnaji UFC 290, ale vše se zbrzdilo tím, že se musí čekat na Jiřího. Háček byl zkrátka v načasování. Podle toho, co jsem naposledy slyšel, však už je Jiří připraven jít do boje, takže se teď jen ladí datum. Pracujeme na tom. Hledáme datum. Je však jasné, že to bude Jiří. Máme věci, které musíme dořešit,“ potvrdil Jamahal Hill v rozhovoru pro Middle Easy.
 

Manažer potvrzuje, že je svízel s termínem

„Jiří je připravený jít do boje,“ prozradil Tim Simpson v rozhovoru s Arielem Helwanim. „Rozhodně se teď nečeká na Jiřího, protože ten už je připravený. Jde spíš o to, že se nyní hledá místo. Aktuálně máme před sebou duel Edwards vs Covington, což je bitva, která si zaslouží být hlavním zápasem. Stejně tak je to se soubojem Hill vs Procházka. Háček je však v tom, že jsou velké turnaje plné.

V září jde nejspíš do akce Adesanya. V říjnu se počítá s Makhachevem. Listopad by zase měl dopadnout Jones. Kam tedy tyhle dva velké titulové zápasy dát, když je všude plno? Samozřejmě jde dát více titulových zápasů na jednu kartu, ale tohle jsou velké bitvy.
Podle toho, co jsem z jednání s vedením pochopil, se nyní čeká na to, jak dopade červencový zápas Whittaker vs Du Plessis. Vítěz by totiž měl jít s Izzym v září. Pokud by to však nedopadlo, tak by se září nabízelo.

Podle mě budeme moudřejší na začátku července, až proběhne turnaj UFC 290. Pak se to celé rozjede. Jiří je však 100%. UFC nám potvrdilo, že jasně plánuje souboj Hill vs Procházka, takže o to se opravdu nebojím.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *