Češi se plácli přes kapsu! Vítězství Procházky znamenalo pohromu pro Tipsport
Jubilejní galavečer UFC 300 je úspěšně za námi. Jiří Procházka se po letech výměn postavil proti Aleksandaru Rakićovi, který byl rozhodně odhodlaný svůj trashtalk podložit i skvělým výkonem. To se mu ale nepovedlo a český samuraj Procházka slavil důležité vítězství a s ním i fanoušci, kteří si vsadili na jeho výhru. Kolik peněz bylo vsazeno na vítězství Jiřího Procházky?


To se nám asi nebude moc líbit! Tohle by měl být další soupeř pro Pereiru?

K dispozici máme aktuální data od sázkové kanceláře Tipsport. U Tipsportu byl zápas Procházka vs Rakić čtvrtým nejsázenějším MMA zápasem v historii, prozradil pro MMA Shorties hlavní bookmaker Tipsportu Pavol Boško. Kolik bylo na tuto očekávanou bitvu celkově vsazeno? Necelých 30,5 milionů korun! Co je ale největší zajímavostí, tak to byl zároveň MMA zápas, na kterém sázková společnost Tipsport prodělala nejvíce peněz v historii. Tentokrát totiž fanoušci a sázkaři věřili v drtivé většině českému samurajovi, na kterého šlo hned 97 % sázek. 

Velkem si na bitvu Procházka vs Rakić vsadilo 45 828 klientů, což je ale o 5 000 méně, než si vsadilo na titulovou bitvu Procházka vs Pereira, která se konala minulý rok na turnaji UFC 295. Nyní bylo na vítězství Jiřího Procházky vsazeno 29 585 000,- a na Aleksandara Rakiće pouhých 915 000,-
Zřejmě se ptáte, jaká byla nejvyšší vsazená částka na vítězství Jiřího Procházky? Jeden ze sázkařů věřil tak moc, že se nebál vsadit 1 040 000,- a za svoji odvážnou sázku bral 1 788 800,-!  

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *