Celebrita a legenda? Jarda Kotlár stihl před nástupem do vězení poslat emotivní vzkaz

Kotlár

Součástí turnaje Clash of the Stars 6 byl i další zápas oblíbeného Jardy Kotlára, který měl původně s Datlem bojovat bez rukavic, ale kvůli zranění se nakonec rukavice přeci jen použily. Moc se však do akce nedostaly, protože oba borci se chytali do submisí s tím, že Kotlárova nevyšla, ale ta Datlova ano a byla z toho tak další výhra pro YouTubera. Jarda pak hned po souboji avizoval, že ho čeká delší pauza, kterou před časem oficiálně potvrdil. Ještě před nástupem do výkonu trestu však stihl poslat emotivní vzkaz.


Na jaký pohádkový balík si prý Datel přišel v organizaci Clash of the Stars?

„Dnes natáčíme a je čtvrtek. V pondělí se to vysílá, ale já jsem četl, že máš zítra nastoupit do vězení?“ ptal se Jaromír Soukup ve svém pořadu, do kterého si pozval i Jardu Kotlára společně s promotéry organizace Clash of the Stars.

„No, je to pravda. Je to pravda,“ potvrdil Jarda Kotlár, že už je od minulého pátku ve výkonu trestu. „Budeme tam kouřit banány. Budu páchat ještě,“ bral Kotlár celou věc s nadhledem. „Ne sranda. Já mám rád srandu. Jsem člověk, který si na srandě ujíždí. Člověk se nesmí trápit a plakat, i když to na něj dolehne, protože děti a ženy a ti, které milujeme. Je to tak, ale jsme silní. Musíme se smát a rozdávat kolem sebe hodně lásky. To nás dělá silnějšími.“

 

Kotlár následně poslal emotivní vzkaz

„Byl to pro mě opravdu dlouhý a náročný kus cesty, ale dokázal jsem něco, co mi už nikdy nikdo nevezme. Ovládl jsem klec strachu. Klec, kde se pozná, kdo je pravý chlap. Jel jsem tvrdé bomby a udělal zápas ve stylu. Jsem první v České republice, komu se něco takového podařilo! Můžete mi závidět nebo mě kritizovat, ale já změnil tuhle hru. Jsem celebrita i legenda. Tenhle úspěch mi navždy zůstane!“ cituje Jardu topfight.

Kotlár je teď v trochu jiné kleci, což však neznamená, že ho nečekají boje. Jarda je totiž známá tvář, na které by si někteří ostatní odsouzení mohli chtít „udělat jméno“. Na druhou stranu se nečeká, že se Kotlár ve vězení zdrží nějak dlouho. Údajně byl totiž odsouzen za neplacení alimentů, za což se většinou tresty pohybují v řádu měsíců nebo nižších let.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *