Cedric Doumbé podepsal novou smlouvu a hlásí návrat po bizarním zranění

Organizace PFL měla v březnu na programu první turnaj z evropské sezóny, kterou světový kolos odstartoval ve Francii, takže bylo k vidění hodně lokálních borců, kterým vévodil Cedric Doumbé, který se v hlavním zápase utkal s Bakim Chamsoudinovem, což slibovalo skvělou podívanou. Doumbé totiž poslední zápas ukončil za pouhých 9 sekund a nyní znovu sliboval KO. Na to však bohužel nedošlo. Tedy viděli jsme TKO ukončení, ale hodně smolné a nevídané. Rozhodčí Goddard byl však znovu nekompromisní, když Doumbé reklamoval, že má něco zapíchnutého v noze.  


A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

Doumbé se v hlavním zápase PFL Europe 1 utkal s Baissangourem Chamsoudinovem, známým také jako „Baki“. Po vyrovnaném průběhu prvních dvou kol rozhodčí Marc Goddard ve třetím kole zápas ukončil po bizarní sekvenci, kterou vyvolala tříska v Doumbého noze. Doumbé okamžitě protestoval proti ukončení zápasu, ale Goddard si stál za svým a vyhlásil vítězství Bakiho TKO kvůli Doumbého zranění. Francouzský zápasník však hlásí rychlý návrat. 

Podle tiskové zprávy, kterou organizace Bellator zaslala agentuře AFP, bude Doumbé zápasit v rámci „Bellator Champions Series Paris“, neboť Bellator se od loňského listopadu stal franšízou americké ligy smíšených bojových umění PFL. Více než dva měsíce po bizarní porážce od Bakiho Chamsoudinova se francouzský bojovník Cédric Doumbé vrátí do oktagonu, když se střetne s Američanem Derekem Andersonem 17. května v Accor Areně.

Cedric Doumbé, který má na kontě pět vítězství a jednu porážku, zároveň podepsal exkluzivní, víceletou smlouvu s PFL a podle tiskové zprávy hned po účasti na PFL Europe Paris absolvuje svůj debut v Bellatoru. Jednatřicetiletý Cedric „The Best“ Doumbé se do Accor Areny v Paříži vrátí poprvé od 7. března, kdy kvůli třísce v prstu na noze prohrál zápas s Bajsangurem „Bakim“ Chamsoudinovem. Oba bojovníci byli otevřeni možné odvetě, ale prozatím k ní nedojde. 

Derek Anderson zatím nasbíral bilanci 17 vítězství a 4 porážky. Vyhrál tři z posledních čtyř zápasů v organizaci Bellator. V poslední zápase se představil na lokální akci v Kalifornii, kde ale porazil debutanta v profesionálním MMA Raye Parkera, ale server Tapology na tento souboj upozorňuje, že je záznam nezpůsobilý pro MMA.   
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *