Bývalý UFC titulový vyzyvatel má radu pro tlouštíka Jamahala Hilla

UFC Hill

Podle posledního vyjádření UFC prezidenta Dany Whitea to vypadá tak, že bychom se už brzy měli dočkat potvrzení souboje Hill vs Procházka, na který by mělo dojít někdy v září až listopadu. Zatím totiž není jasné, na jaký turnaj vedení bitvu umístí. Hill by však měl doufat, že na ten nejzazší možný, protože aktuálně rozhodně nevypadá v zápasové formě, na což upozornil i bývalý titulový vyzyvatel Anthony Smith.

Clash promotér Le Sy reaguje na kauzu Růžička a mluví o Mawarově budoucnosti v organizaci

„Hill potřebuje sakra nutně najet na dietu. Viděl si ho v poslední době? Sakra narostl, ale ne tím správným způsobem. Vypadá to, že moc nedrží životosprávu. Váha mu totiž pořádně poskočila. Podle mě může mít třeba 240 liber,“ prozradil bývalý titulový vyzyvatel Anthony Smith, který se s Hillem přátelí. Limit pro titulový souboj v polo-těžké váze je přitom 205 liber, takže má Hill rozhodně na čem pracovat.

„Viděl jsem se s ním v Jacksonville a tu dobou ještě nevěděl, kdy bude znovu zápasit. Prý se to řeší a prý je na řadě Jiří, ale zatím prý není jasné datum.“
Právě na Jiřího Procházku došlo i na tiskové konferenci po turnaji UFC 290. „Máme nějaké novinky ohledně Jiřího Procházky?“ ptal se jeden z novinářů Dany Whitea na konci jeho půlhodinového bloku s novináři. „Jasně. Už brzy. Už brzy to budeme oznamovat. Brzy to bude venku,“ reagoval UFC prezident, který tedy prozradil, že už jsme blízko potvrzení.

Jaké termíny se nabízí nejvíce? Září v Austrálii, říjen v Abu Dhabí a nebo listopad v New Yorku. V září se však počítá s titulovou bitvou Adesanya vs Du Plessis, v říjnu s duelem Makhachev vs ? a v listopadu dojde na souboj Jones vs Miocic. Kam tedy vedení souboj umístí? Těžko říct. S ohledem na to, jak jsou akce rozložené váhově, je jedinou možností listopad. Je však klidně možné, že ještě dojde ke změnám. Du Plessis má totiž čerstvě po zápase a Makhachev nemá jasného soupeře, protože Oliveira prý říjen nestíhá. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *