Bývalý titulový vyzyvatel má nový domov! OKTAGON přichází o veterána

Organizace OKTAGON již tento víkend zamíří potřetí do Anglie, kde nás čeká galavečer s pořadovým číslem 56. Před tímto turnajem organizace OKTAGON přichází o bývalého titulového vyzyvatele, který se rozhodl pro změnu a podepsal smlouvu s poněkud nečekanou organizací!


Co to znamená? Šampion Alex Pereira Procházkovi posvětil další zápas

Bývalý titulový vyzyvatel a účastník prvního ročníku projektu Tipsport Gamechanger Alex Lohoré se loučí z organizací OKTAGON. Veterán Bellatoru, Cage Warriors a BAMMA přišle do tuzemské organizace v roce 2020. Jeho premiéra byla rovnou titulová. Na galavečeru OKTAGON 20 se utkal s Karlosem Vémolou, kterému ale podlehl po pěti kolech na body.

Nicméně Lohoré dostal ještě jednu titulovou šanci. Na turnaji OKTAGON 35 vyzval Patrika Kincla, který ale nedal francouzskému zápasníkovi nejmenší šanci a Lohorého ukončil v polovině prvního kola. Francouz se ovšem nevzdával a v prvním kole Tipsport Gamechanger vyřadil oblíbeného zápasníka Samuela „Piráta“ Krištofiče. Později však vypadl s Davidem Kozmou.   

Lohoré se fanouškům naposledy představil na turnaji OKTAGON 48 v Manchesteru, kde ovšem nestačil na Iona Surdu. A to je také jeho prozatímní tečka za účinkováním v tuzemské organizaci. O Alexi Lohorém se hodně psalo ve Francii kvůli jeho rivalitě s Cédricem Doumbé. Lohoré vedl tvrdou „kampaň“, aby se s ním utkal na turnaji PFL, a dokonce přišel do jeho gymu Atch Academy, aby ho vyzval tváří v tvář. K tomuto duelu ale nikdy nedošlo.

Podle francouzských médií Alex Lohoré tento týden podepsal smlouvu s organizací BRAVE! Alex Lohoré se 25. května utká s Polákem Marcinem Bandelem (22-8-1) v superwelterové váze (79,4 kg). Stejně jako Alex Lohoré je Polák zkušeným zápasníkem, který působil v řadě známých organizací. Marcin Bandel si dokonce na dva zápasy odskočil do UFC. Naposledy padl s Kamalem Magomedovem a ztratil titul BRAVE.

Co nás čeká?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Aby vs Creasy – o titul muší váhy

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Wanliss vs Siraj

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs Catacoli

Staines vs Cigánik

Diedrick vs Hromek

Dohnal vs Hendil

Frimpong vs Mullen

Gavin vs Gaye
4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Langer vs Doussis

Shaaban vs Gelezi

Tichota vs Kurhela

Raška vs ?
8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss/Siraj

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *