Bývalý šampion UFC si připsal první KO po sedmi letech! Blýsknul se i Jones
Bývalý šampion UFC ve střední váze Luke Rockhold se v sobotu  úspěšně vrátil k bojovým sportům na akci Karate Combat 45 v Dubaji. Zde neježe dokázal poprvé od roku 2017 zvítězit, ale také se mu podařilo svého soupeře ukončit tvrdým knockoutem!


Rádoby Adesanya? Wanlissova oslava obletěla svět a fanoušci nešetří kritikou! Reagují i UFC tváře

Jednalo se o přinejmenším zvláštní zápas, který však vzbudil zájem i v MMA komunitě, která si pamatuje, jak dobrý Rockhold byl. Bývalý šampion UFC nezískal profesionální vítězství v bojových sportech od vítězství TKO nad Davidem Branchem v roce 2017. K tomu patří i tři prohrané zápasy, kterými ukončil kariéru v UFC, a neúspěšný pokus porazit Mikea Perryho v Bare Knuckle FC. 

V sobotu Rockhold oprášil rukavice pro zápas s Joem Schillingem na akci Karate Combat 45. Tím, že Rockhold nemohl wrestlit, byly podmínky víceméně vyrovnané. Schilling je bohužel jen skořápkou svého bývalého já, ale stále se dokáže podávat kvalitní výkony. Pro fanoušky Karate Combat to měla být zajímavá podívaná.
I když většina zápasu byla poměrně vyrovnaná, byl to Rockhold, kdo se prosadil tvrdým úderem. Ve třetím kole se mu podařil přesný pravý hák, který Schillinga poslal na zem. Rockhold pokračoval několika údery na zemi, než duel rozhodčí ukončil.

Grappler Craig Jones pokračoval ve své dominanci a na Karate Combat 45 ukončil na submisi (Triangle Choke) talentovaného zápasníka UFC Rinata Fakhretdinova. Pro ty, kteří Jonese neznají, 32letý černý pás v jiu-jitsu je dvojnásobným stříbrným medailistou ADCC a v současnosti trénuje některé z nejlepších MMA bojovníků. Patří mezi ně i bývalí šampioni UFC Israel Adesanya a Alexander Volkanovski.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *