Tak to byla rychlost! Tvrdě ukončený Hill už má dalšího soupeře! Co Procházka?
Vypadá to, že bývalý šampion polo-těžké váhy UFC Jamahal Hill dohání čas, který ztratil kvůli zranění. Je to totiž pár dní, co na jubilejním turnaji UFC 300 utrpěl porážku s šampionem Alexem Pereirou, ale nyní už hlásí další zápas. Hill ihned po neúspěšném souboji vyzýval českého samuraje Procházku, ale UFC s ním má jiné plány.


Škoda! Procházka měl na UFC pochopitelnou prosbu, ale vedení mu bohužel nevyšlo vstříc

Organizace UFC v pátek oznámila, že nejnovějším přírůstkem do dalšího velkého turnaje UFC 303 je možná klíčový zápas v polo-těžké váze mezi bývalým šampionem Jamahalem Hillem a osmičkou žebříčku Khalilem Rountreem. Oznámení přichází pouhých šest dní poté, co Hill na UFC 300 utrpěl tvrdou porážku v prvním kole s Alexem Pereirou. 

Galavečer UFC 303 se koná 29. června v T-Mobile Areně v Las Vegas. Karta je hlavní událostí oslav International Fight Week UFC 2024 a v hlavním zápase se představí bývalý šampion dvou divizí Conor McGregor, který se po třech letech vrací a utká se s Michaelem Chandlerem.
Hill (12-2, 1 NC) je aktuálně na třetím místě žebříčku polo-těžké váhy. Bývalý držitel titulu, který svůj pás získal díky vítězství v zápase nad Gloverem Teixeirou, minulý rok v červenci svůj titul uvolnil poté, co utrpěl přetrženou achilovku při basketbalovém zápase během International Fight Week 2023. Hill se nakonec rychle zotavil, ale ve snaze získat pás zpět neuspěl a minulou sobotu na UFC 300 tvrdě padl. 

Rountree (13-5, 1 NC) je v žebříčku aktuálně na osmém místě. Po problémech na začátku své kariéry v UFC 34letý Rountree obrátil své štěstí a dosáhl nejlepších výsledků ve svém působení v oktagonu. Rountree vyhrál posledních pět zápasů, přičemž tuto sérii podtrhují bonusové knockouty Anthonyho Smithe, Chrise Daukause a Karla Robersona.

Uvidíme Jiřího Procházku opět v titulovém souboji s Alexem Pereirou, nebo na něj „zbyde“ nevyzpytatelný Magomed Ankalaev?

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený UFC (@ufc)

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *