Burns je 100% přesvědčený, že Masvidal podváděl! Co lišák Jorge provedl?

Masvidal Burns

Hlavním před-zápasem turnaje UFC 287 byl souboj domácího Jorgeho Masvidala s Gilbertem Burnsem. Držitel BF titulu do souboje vstupoval se třemi prohrami v řadě a s tím, že pokud znovu prohraje, tak nejspíš ukončí kariéru, což se také stalo. Svou kůži však rozhodně nedal zadarmo. Naopak si jí prý speciální vylepšil…

Zbytečně dětinské gesto?! Adesanya se pomstil Pereirovi juniorovi a naštval fanoušky

„Jsem 100% přesvědčený o tom, že byl Masvidal nezvykle kluzký. Věřím tomu. Však ty staré triky dobře znám. Víte, jak se to dělá? Když ráno vstanete, tak si dáte sprchu a hned se namažete olejem. Když ho dáte hodně, tak ho kůže natáhne. Tenhle proces pak co tři hodiny opakujete, takže máte kůži úplně nasáklou olejem. Co se stane, když se začnete potit? Ten olej se uvolňuje, což se vám sakra hodí, když se vás někdo snaží dostat na zem a tam ukončit. Přesně tohle podle mě udělal. Není to tak, že bych si to myslel, já to vím.

Byl hrozně kluzký. Schválně se podívejte na zpomalené záběry, jak se krásně leskne. Úplně svítí. Je to starý lišák. Pokud by nebyl tak kluzký, tak bych ho rozhodně ukončil. Neříkám, že je na zemi špatný, umí tam různé triky, ale já jsem zkusil 3 takedowny a 3 jsem také doručil. Dominoval jsem mu. Kdyby nebyl tak kluzký, tak bych si došel pro finiš,“ vysvětlil Burns, v čem byl problém.

Gilbert však nakonec dokázal vyhrát i tak, takže ho Masvidalův lišácký trik nemusí zase tolik mrzet, i když ukončení by jistě potěšilo více než výhra na body.
Masvidal a jeho loučení 

„Mám vás všechny moc rád. Moc vám všem děkuju. Začínal jsem v Miami svou kariéru a nyní už to bude dvacet let. Mám na kontě přes 50 zápasů. Občas prostě váš oblíbený hráč nebo bojovník neuspěje. Tak to prostě chodí. Když vstoupím do klece, tak už se necítím tak, jako jsem se cítil dřív. Je to pryč. Mám za sebou dlouhou cestu. UFC tady bylo před dvaceti lety a motivovalo mě, abych se vydal za svými sny. Teď tady stojím já a doufám, že jsem někoho motivoval. Bojujte si za svoje a je jedno, co to je. Běžte si za tím. Miluju tenhle sport. Jsem nyní multimilionář. Začal jsem s hovnem a teď jsem ve vatě. Jsem zajištěný,“ vysvětlil Masvidal, že už je na čase pověsit rukavice na hřebík, protože má za sebou dlouhou cestu.
Masvidal začínal v pouličních soubojích a nakonec se vypracoval na jednu z největších hvězd MMA světa, čemuž napomohl hlavně jeden přelomový rok, během kterého porazil Tilla, Askrena a nakonec i Diaze. To, jaký je bojovník, však dokazoval dlouhé roky, kdy se o něm možná tolik nevědělo.

S bohatou kariérou se tedy loučí další velká legenda sportu, po které zbyde velké místo, které se asi jen tak zaplnit nepodaří. Bojové sporty však jistě úplně neopouští, protože se minimálně bude dál věnovat své organizaci, která nám minulý týden nabídla zajímavý boxerský turnaj.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *