Bude radost?! Možný nepříjemný soupeř pro Procházku je ze hry

Procházka UFC

Kdo bude příštím soupeřem Jiřího Procházky? To je otázka, na kterou zatím neznáme odpověď, ale vypadá to, že můžeme definitivně vyloučit jednu z největších hrozeb v polotěžké váze. Magomed Ankalaev (17-1-1) je i přes působivou bilanci v nemilosti vedení UFC kvůli poslednímu souboji s Janem Blachowiczem, který nebyl pro oko fanouška zrovna zábavný. A nyní to vypadá, že Ankalaev je i ze hry o titulový zápas.

A další! OKTAGON Štvanice bohužel hlásí hodně nepříjemnou ztrátu

Příští zápas Magomed Ankalaev sice absolvuje na říjnovém turnaji UFC 294 v Abú Dhabí, kde by se mohl představit také Jiří Procházka, ale vypadá to, že se neutká se zmíněným Ankalaevem. Proč? Trenér ruského zápasníka v jednom z rozhovorů uvedl, že se jeho svěřenec nejspíše utká s někým jiným.

„Zápas byl naplánován na 21. října, soupeře zatím neznáme. Nejspíš to bude Aleksandar Rakič, nebo se opět utkáme s Nikitou Krylovem,“ uvedl Sukhrab Magomedov. Dodal, že Ankalaev je připraven bojovat s jakýmkoli soupeřem, který mu bude nakonec přidělen.
Ankalaev má na kontě 17 výher v MMA, jednu prohru a jednu remízu. 11. prosince 2022 Ankalaev zápasil o titul UFC s Polákem Janem Blachowiczem. Zápas trval pět kol a skončil remízou. Ruský bojovník nesouhlasil s rozhodnutím rozhodčího a pohrozil odchodem z organizace, protože ho prezident UFC Dana White veřejně kritizoval za jeho pasivitu v prvních kolech zápasu. 

Je tedy Ankalaev definitivně ze hry o titul? Podle vyjádření jeho trenéra to tak vypadá a celkem to potvrzuje slova kouče Martina Karaivanova, který v pondělí zanechal na Twitteru zajímavý vzkaz: „Spekulací je mnoho, ale buďme všichni v klidu. Vše je vyřešeno a vše bude oznámeno. Bude radost.“ Ankalaev je určitě jeden z nejkomplexnějších zápasníků v polo-těžké váze a mnoho fanoušků i odborníků si myslí, že právě Ankalaev by mohl Procházkovi dělat největší problémy. Doufejme tedy, že je Ankalaev opravdu ze hry….

 

 


1 komentář na “Bude radost?! Možný nepříjemný soupeř pro Procházku je ze hry”

  1. Pingback: Vedení organizace Clash of the Stars nabízí bližší informace ke kauze Růžička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *