Bude radost! BJP trenér Martin Karaivanov má skvělé zprávy

Karaivanov Procházka

Dnes ráno jsme vás informovali o UFC FB reklamě, která včera začala kolovat sociálními sítěmi. Podle té to totiž vypadalo tak, že se souboj Blachowicz vs Pereira změní na titulový duel, což však bylo naštěstí ze strany UFC hbitě dementováno, takže souboj zůstává „jen“ na 3 kola. Nyní jsme se navíc ohledně situace na vrcholu polo-těžké váhy dozvěděli nové informace a evidentně nás čeká radost.

Vémola se vrátil k odvetě a nabídl zákulisní informaci, se kterou asi Kincl nebude souhlasit

„Spekulací je mnoho, ale buďme všichni v klidu. Vše je vyřešeno a vše bude oznámeno. Bude radost,“ reagoval na aktuální situaci trenér a manažer Jiřího Procházky Martin Karaivanov. Nenápadná zpráva, která má však v sobě hodně velké sdělení. Evidentně totiž vedení UFC nehodlá Jiřího Procházku obejít a místo toho splní slib, který mu dalo na konci minulého roku.

Důležitá je možná také pasáž „bude radost“. Martin nám totiž na konci minulého týdne naznačil, jaký by se mu líbil scénář.

„Nevěděli jsme o tom, takže je to pro nás také novinka. Začneme řešit, co a jak dál. V polo-těžké váze se naskýtá zápas Blachowicz vs Pereira (UFC 291 – 29.7.), kde budeme usilovat o to, aby ten zápas nebyl titulový. Už jen z morálního a historického hlediska, abychom o ten titul mohli bojovat první my.

Připadá tam v úvahu, že by vítěz zápasu Blachowicz vs Pereira šel s námi o titul, což by bylo asi až v listopadu. Nebo se jako další možnost nabízí Ankalaev v říjnu v Abu Dhabí. Tam zase záleží na tom, jaké má Magomed vztahy s UFC a jestli by na to kývli. 
  

Variant je samozřejmě více, ale nyní budeme muset čekat. Tyto tři body jsou stěžejní. Počkám, až budou mít v Americe ráno, a začneme vyjednávat. Samozřejmě velký respekt Hillovi, který se zachoval tak, jak se zachoval a titul uvolnil. Opravdu respekt,“ reagoval trenér a manažer Martin Karaivanov pro MMA Shorties a naznačil možné scénáře. 

Co by tedy byla radost? Určitě ně Ankalaev, který je typově asi nejhorší možný soupeř, protože je to nepříjemný Dagestánec, který umí betonovat a hrozit na zemi. Na druhou stranu by rozhodně byla radost, kdyby se Jiří utkal s Jankem, což by byla velká evropská bitva, nebo s Pereirou, což by slibovalo duel ala Mortal Kombat.

Teď už samozřejmě maximálně spekulujeme, ale je dobré vědět, že je BJP tým s řešením celé situace spokojený. Doufejme tedy, že se brzy dozvíme více a budeme moct být také spokojení.


7 komentářů na “Bude radost! BJP trenér Martin Karaivanov má skvělé zprávy”

 1. Patrik Cizmar

  A co Rakic?Toho sa Jirka boji ako zid kriza!Tak ako pri vstupe do UFC,odmietol Santosa,zda sa ze nema rad superov s bombou v ruke!Je svetova spicka,ale to branenie bradou na tychto superov by nestacilo,padol by na ko,tak ako aj s Hillom!

  1. Proč by měl jít rakič o titul když poslední zápas prohrál a víc jak rok nezápasil? Respektive proč by jirka vyzýval někoho kdo je po prohranym zápase.

   1. Podle mne by měl jít s Ankalaevem kterého okradli o poslední vítězství s Blachowiczem. Rus je opomíjený a přitom jeden vůbec z nejsilnějších bojovníků s kterým nikdo nechce jít ,asi proč…

   2. Si asi upad ne ? Se podívej s kým vším Jirka zápasil ! Jak můžeš napsat takovou hovadinu, že se boji ?!
    LOL

   3. co to meleš za hovna ten kluk dostal na začátek v UFC dva kluky kteří šli o titul a oba dva dal nehorázně a to ani nemluvím o Texeirovi a už vůbec nevím proč by měl brát zápasy s borcema kteří jsou hluboko pod Jirkou když si zaslouží jen ty nejlepší z divize Jsi blbej jak kolo🤣🤣🤣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *