BREAKDOWN – UFC, RFA, PFL, FNC, Heroes Gate, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero Hero, Apple podcast nebo na Spotify.


A je to tady zase! Vedení organizace UFC omylem unikla nečekaná bomba

V sestavě Homolák, Radim a Pavel jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší turnaje PFL a RFA. Nově se bude část podcastu (následující akce) přesouvat na platformu Hero Hero, kde na vás čekají různé giweaway akce, ale také bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila – a je tak na stole Homolákův poslední zápas a nyní i kostým pro Radima. 

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *