BREAKDOWN – UFC 300, KSW 93, ONE FC, RFA, PFL, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Problém? Rakić se dostal BJP do hlavy? Procházka má jasnou odpověď a skvělou reakci

Online, ale v plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme na YouTube probrali vaše komentáře, proběhnuvší akce UFC Allen vs Curtis, ale také očekávaný galavečer UFC 300, který dostal samostatný díl. Nově je část podcastu na platformě Hero Hero, kde probíráme novinky, nadcházející turnaje, ale hlavně všechny vaše komentáře. Také na vás čekají giweaway akce nebo bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila. Je tak na stole Homolákův poslední zápas, který nám pomalu začíná dostávat reálné obrysy. 

Tentokrát jsme si pro vás připravili giweavay akci o podepsanou sběratelskou kartičku Jiřího Procházky, kdo se chce zapojit, tak stačí přidat komentář na Hero Hero.   


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *