BREAKDOWN – OKTAGON, PFL, UFC, Rozhodnutí Patrika Kincla, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Nový rival? Šampion Du Plessis pobízí „malého“ Procházku k velké změně

Online a v neúplné sestavě Homolák, Radim a Pavel jsme na YouTube probrali proběhnuvší turnaje OKTAGON 56, PFL a box Garcia vs Haney, ale také rozhodnutí Patrika Kincla a jeho zápas s Matějem Peňázem. Na Hero Hero jsme probrali vaše dotazy, novinky a nadcházející galavečer UFC Fight Night Nicolau vs Perez.  

Tentokrát jsme si pro vás připravili giweavay akci o podepsanou sběratelskou kartičku Jiřího Procházky, kdo se chce zapojit, tak stačí přidat komentář na Hero HeroLosujeme už na konci tohoto týdne. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *