BREAKDOWN – OKTAGON 53, UFC, PML, Komentáře, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Vyhodíte ho dveřmi, vrátí se oknem! Voldemort se vrací na domácí scénu?

Tentokrát v sestavě Homolák, Radim a Pavel jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší akce UFC, PML 8 RCC Fair Fight s Patrikem Záděrou. Nově je část podcastu na platformě Hero Hero, kde jsme probrali nadcházející turnaje UFC a OKTAGON 53, ke kterému na Hero Hero najdete také speciální část s Jakubem z MMA Ohne Maske, ale také na vás čekají giweaway akce nebo bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila – a je tak na stole Homolákův poslední zápas, který se nám pomalu začíná rýsovat. 

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *