BREAKDOWN – OKTAGON 51, Lucerna, Novinky, Soutěž, Kvíz

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Tentokrát v plné sestavě Homolák, Pavel, Radim a Honza jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší akce ONE FC a Box Joshua vs Wallin. Nově je část podcastu (následující akce) na platformě Hero Hero, kde na vás čekají také různé giweaway akce, ale i bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Nyní na vás na Hero Hero čeká vánoční giweaway a také kvíz, který si Radim připravil pro ostatní členy dodávky. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila – a je tak na stole Homolákův poslední zápas.

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *