BREAKDOWN – KSW 91, UFC 298, KSW Epic, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Nejdražší turnaj všech dob? Novotný prozrazuje, jaké budou náklady na OKTAGON 58 v Edenu

V plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme na YouTube probrali vaše komentáře, proběhnuvší akce UFC 298 a KSW 91 Mircea vs Brichta. Nově je část podcastu na platformě Hero Hero, kde probíráme nadcházející turnaje KSW Epic, PFL vs Bellator Champions nebo UFC Mexiko. Také na vás čekají giweaway akce nebo bonusový materiál, ke kterému můžete přispět i vy. Už nyní děkujeme za velkou podporu, která nás stoprocentně překvapila. Je tak na stole Homolákův poslední zápas, který se nám pomalu začíná rýsovat. 

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *