Boráros zpátky v boji? Řešený Gábor avizuje velkou novinku

Gábor Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde z toho bohužel byla velká kauza. V souvislosti s jeho soubojem totiž obě přední sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé aktivity, což předaly příslušným orgánům, které se nyní věcí zabývají. Boráros, který měl tou dobou domluvený zápas na liberecký turnaj, byl tedy suspendován a nyní se čeká, jak se kauza vyvine. Údajně je však blízko velká novinka.


 

Jiří Procházka před bitvou s Pereirou upřímně vysvětluje, proč má zase anténu

„Pomalu budeme pokračovat ve všem, na čem jsme makali a pracovali. Novinky budou pomalu přicházet a pak vám dám vědět.

Často se mě lidé ptají, kdy budu mít nějaký zápas. Na to ještě nemám přesnou odpověď, ale příští týden jdu na schůzku, která je dost důležitá, a pak budu mít více informací a dám vám vědět. Určitě budu bojovat poměrně dlouho, protože se nevzdávám.

Musel jsem vydržet to, co na mě pustili, zbytečně na mě tlačili, ale musím bojovat, nevzdávat se a bojovat dál, i když mi nikdo nechce pomoct. Budu s tím bojovat sám,“ nechal se Gábor Boráros slyšet v rámci svého živého vysílání.

Je možné, že se celá kauza možného sázkového podvodu hned nějakým směrem? Na to si budeme muset počkat. Snad nám dá Gábor příští týden vědět, co se na klíčové schůzce dozví.
   

Ke Gáborovi se nedávno vyjadřoval i Pavol Neruda

„Nevím. Gábor si dokonce vyžádal od policie potvrzení, zda proti němu je vzneseno nějaké obvinění a prý zatím není. Nevím. Měl jsem za to, že to běží, ale je ticho. Je však možné, že se zatím sbírají informace a následně případně přijde obvinění. Vůbec nevím. Vypadá to však, že ta kauza… My bychom samozřejmě rádi měli výsledek. Pokud se totiž ukáže, že je nevinný, tak bychom s ním rádi pokračovali. Musíme k tomu však mít důkaz,“ komentoval situaci Pavol Neruda pro Sport.sk.

„Musíme najít nějaké řešení. Musíme si být jistí, že je to v pořádku. Pokud by ta kauza zůstala bez odpovědi, tak nevím, to bychom museli řešit. Nejradši bychom však byli, kdyby to bylo jasné ano nebo ne a podle toho bychom se rozhodli. Je to zodpovědné rozhodnutí.
     

Pokud by se k žádnému jasnému výsledku nedošlo, tak bychom to museli nějak vyřešit. Asi bychom třeba i zapojili fanoušky. Bude to takové společné rozhodnutí, ale nevím. Stejně tak bychom to museli řešit s Tipsportem. My totiž samozřejmě nechceme, aby se podobné věci děly. Musíme dát jasné stanovisko, že tohle nejde. Tam je postup jednoznačný. Pokud by to však celé to vyšetřování zůstalo bez odpovědi, tak nevím a nedokážu teď odpovědět.“

Zatím je tedy kolem celé kauzy velký otazník. Ideální by bylo, kdyby padlo jasné stanovisko, jestli se Boráros provinil a nebo ne. Tam by pak rozhodování ohledně jeho další budoucnosti bylo jasné. Pokud však kauza vyšumí do ztracena, tak stále budou existovat pochybnosti a bude nutné vymyslet, jak se k věci přistoupí. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *