„Bojoval jsem se silnějšími zápasníky,“ reaguje Khizriev na zápas s Muradovem

Uzbeckého zápasníka Macha Muradova (26-8) čeká už sedmý zápas v prestižní organizaci UFC. Muradov se představí na galavečeru UFC Fight Night v Las Vegas, kde ho čeká souboj s neporaženým zápasníkem Aliaskhabem Khizrievem (14-0), který se očividně Muradova nezalekl!


Exhibiční money fight v Clash po konci kariéry? Vémola má jasnou odpověď

Po posledním vítězství nad Bryanem Barberenou čeká Muradova ještě nebezpečnější test. Mach Muradov se totiž představí na turnaji UFC Fight Night, který se koná tuto sobotu 3. února v Las Vegas. Kdo bude jeho soupeřem? Velmi nebezpečný a hlavně komplexní zápasník z Dagestánu – Aliaskhab Khizriev, který je zatím v profesionálním MMA neporažený a jeho bilance je 14-0! Ten byl nyní dotázán, co si myslí o svém soupeři. 

„Je to střední váha, tvrdý chlapík, ale měl jsem už zápasníky silnější než on. Má něco do sebe ve wrestlingu i v postoji, nic jiného k němu nemám. Pro mě je úplně jedno, s kým budu bojovat. Tohle je nejlepší organizace na světě s nejlepšími bojovníky z celého světa. Je mi úplně jedno, odkud můj soupeř pochází. Koho přede mě postaví, s tím se utkám,“ citoval Khizrieva server MMA.Metaratings.ru.
Aliaskhab Khizriev dříve patřil do týmu Eagles MMA, který v listopadu 2016 založili Khabib Nurmagomedov a miliardář Ziyavudin Magomedov, ale ten byl v březnu 2018 zatčen při cestě do Spojených států. Nurmagomedov dokonce po zisku titulu prosil ruského prezidenta Vladimira Putina, aby Magomedovovi pomohl…. V prosinci 2022 byl Magomedov v Rusku odsouzen k 19 letům vězení. 

Khizriev se po zrušení Eagles MMA vydal do American Top Teamu, kde se připravuje dodnes. Aktuálně mu patří 48. místo ve světovém žebříčku středních vah, Muradov je na 46. místě. Dokáže si Mach poradit s neporaženým soupeřem?

UFC Fight Night Dolidze vs Imavov – Fight Card:

Roman Dolidze  vs.  N. Imavov 185 lbs

Renato Moicano  vs.  Drew Dober 155 lbs

Randy Brown  vs.  Muslim Salikhov 170 lbs

Viviane Araujo  vs.  Natália Silva 125 lbs

A. Khizriev  vs.  Makhmud Muradov 185 lbs

Gilbert Urbina  vs.  Charles Radtke 170 lbs

Molly McCann  vs.  Diana Belbiţă 115 lbs

Charles Johnson  vs.  Azat Maksum 125 lbs

Themba Gorimbo  vs.  Pete Rodriguez 170 lbs

Blake Bilder  vs.  Jeong Yeong Lee 145 lbs

J. Stoliarenko  vs.  Luana Carolina 125 lbs

Marquel Mederos  vs.  Landon Quiñones 155 lbs

Thomas Petersen  vs.  Jamal Pogues 265 lbs


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *