Bitva Mikulášek vs Cverna nakonec přeci jen bude a umělé zuby poletí do Turecka?

Cverna Mikulášek

Mezi bojovníky Vaškem Mikuláškem a Alexem Cvernou to v poslední době zajímavě vře. Mikulášek totiž na Cvernu ukázal jako na dalšího možného soupeře, na což Alex pohotově reagoval s tím, že je pro, ale že chce zápasit v Praze a ne v Ostravě na soupeřově domácí půdě. Nakonec však ze svých nároků možná přeci jen sleví a my tak dostaneme velký souboj dvou OKTAGON veteránů.


Vémola dostal bombu a musel do nemocnice, kde se to trochu zkomplikovalo

„Alexi, komu ty chceš rozbít zuby? Však se toho ani nedotkneš. To je ta největší prdel, Alexíku. Ty se toho ani nedotkneš. Moc mluvíš a málo děláš. Šanci máš, ale ty říkáš, že do Ostravy nechceš přeci. Ty však nejsi v pozici, jako jsem já. Ty budeš zápasit tam, kde chci já, nebo se mnou nebudeš zápasit vůbec. Je to takhle snadné. Bohužel jsi v řadě a čekáš. Jsi na čekačce, na což jsi zvykly, protože jsi Nenastupinátor. Nebuď protivný nebo ti kromě kartičky do knihovny zruším i kartičku k zubaři, kde jsi podle mě dlouho nebyl,“ vrátil Mikulášek úder.

     

„To je pravda, ale ne tím, že bych se bál, ale tím, že Bůh to tak chce. Ale teď jsem tu a tvé umělé zoubky pošleme do Turecka. Vůbec ti nesluší. Nejsi typ na takové zuby, protože vypadají levně. Věř, že Ostrava je dohodnutý. Měl jsem být už v Praze, ale ty chceš Žraloka,“ reagoval Cverna a potvrdil, že má domluveno, že v Ostravě proti Mikuláškovi nastoupí.

Cverna má za sebou aktuálně boxerský souboj na turnaji Fight Night Challenge 5, kde bohužel prohrál Kiralym. Právě kvůli tomuto souboji se rušil i titulový duel s Orlovem, na který mělo dojít na speciální IAF x RFA akci.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

 






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *