Bendu už nebaví výzvy od „dementů“! Posílá tedy výzvu Revoltovi

Benda, Revolta

Karlos Benda aka Kotlárobijec je po souboji s Diegem, kterého poslal k zemi v první půl minutě prvního kola, hodně žádaným zbožím. Samozřejmě se znovu vyrojila celá řada výzev, kdy některé jsou úplně mimo, ale jiné v podstatě dávají smysl a zní poměrně zajímavě. Ale Karlos nyní řekl, že už ho nebaví výzvy od dementů a chce jít do zápasu s velmi zajímavým jménem, které v poslední době hodně rezonuje.

Clash promotér Le Sy reaguje na kauzu Růžička a mluví o Mawarově budoucnosti v organizaci

„Dva Kotláři za půl roku, jsem self-made fighter, tak to něco ke mně,“ řekl ve video příspěvku na Instagramu Karlos Benda, který tak narážel na hudebníka a motivačního řečníka Marka Kaletu alias Marcuse Revolotu, kterého nyní vyzval. „Marcusi, já tě zdravím. Hned na úvod bych chtěl říct, že s tebou mám hroznej problém, kecám, nemám. Až tak moc tě nesleduji, ale vzhledem k tomu, jaká si persona a jak jdeš v poslední dobou na sociálních vidět, tak tak jsem samozřejmě viděl spoustu tvých motivačních videí a také tvůj naprosto luxusní a legendární rapperský song, kterým už asi pět dní seru svoji přítelkyni. Napadla mě taková jednoduchá věc, už je ti to asi jasný. Rád bych tě vyzval na zápas pod záštitou Clash of the Stars. Klukům z Clash of the Stars se to líbilo opravdu hodně. 
 

Ještě než to zavrhneš, nebo naopak nad tím budeš přemýšlet, tak v rychlosti jen pár věcí. Jsem přesvědčený o tom, že náš zápas by byl opravdu jeden z nejsledovanějších, možná nejsledovanější fight roku. Já po tobě nechci, aby ses hned rozhodl a šli jsme třeba hned teďka na dalším galavečeru Clash of the Stars, ale třeba během příštího roku.

Jistě víš, že galavečery se odehrávají průměrně třikrát do roka. Jsi člověk, který má rád výzvy, že ano? Ostatně sám jsi to několikrát říkal, proč si teda nezkusit tuhle výzvu. Já sám dělám MMA teprve rok a měsíc, mám za sebou tři amatérské zápasy pod Clash of the Stars.
„Myslím si, že by náš zápas byl právě poté sportovní stránce super. Já bych se aspoň trošku vymanil z toho, že mě poslední dobou z 90 procent vyzývají samý dementi, takže konečně bych měl proti sobě měl normálního soupeře. A jsem přesvědčen, že by náš Before the Clash, tiskovka a všechno to okolo, by trhalo rekordy a že by to byla naprostá bomba.

Zkus o tom popřemýšlet, budu rád, když se k tomu nějak vyjádříš, pokud samozřejmě nebudeš chtít, tak naprosto v pořádku, já po tobě nepůjdu, nebudu tě nahánět, nebudu tě hejtovat, nic takového. Myslím, že mi dva bychom udělali naprosto epickou show. Máš rád výzvy, pojď tady do té,“ uzavřel výzvu Karlos Benda.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Karlos Benda (@karlosbenda)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *