Benda má problém! Vedení organizace Clash of the Stars bohužel musí řešit další komplikaci

Benda Clash

Organizaci Clash of the Stars se povedl husarský kousek, když během pár hodit došlo k vyprodání červnového turnaje Clash of the Stars 8 v Ostravě. Vlastně k tomu stačilo jen oznámit akci a potvrdit už jednou domluvený souboj Gelnarová vs Dostálová, kolem kterého však visí otazník, protože se KrutoHanka při přípravě v Thajsku zranila. Aby toho nebylo málo, tak se rozpadl i další zápas.


Nahrávka hovoru! Clash hvězda dává nahlédnout do zákulisí a odhaluje spor se šéfem Jírou

„Je to hrůzostrašný a smutný příběh. Dnes ráno, tedy v půl 12, mě probudil telefon od vedení Clash of the Stars. Můj soupeř Tom Atom se údajně zranil. Tři měsíce před zápasem má prý něco s nohou. Zánět v noze nebo něco takového. Zkrátka můj soupeř Tom Atom se prý v souboji o mě, který proběhl na turnaji Ocelové pěsti, asi zranil. Aktuálně zjistil, že se mnou nemůže nastoupit do zápasu. Myslet si o tom můžeme, co chceme.

Já samozřejmě musím vyzdvihnout, že je v přípravě na zápasy běžné, že se člověk zraní. Já jsem zrovna dva dny zpět dostal jebu do žeber, že jsem chvíli myslel, jestli je nemám zlomené. Zranění jsou tedy běžná. Zánět v noze tři měsíce před zápasem? Asi jo. Nevím, jestli si Atom řekl, že by byl nyní mimo a pak by už do přípravy nedal 100 %, takže to odřekl. Ať už je důvod jakýkoliv, tak je mi to jedno. Zásadní je, že aktuálně jsem na Clash 8 bez soupeře,“ oznámil Karlos Benda ve svém videu, že se jeho další zápas bohužel komplikuje.

Už kolem druhého zápasu tak visí otazník. Do akce však přeci jen ještě zbývá hodně času, takže by neměl být problém najít náhradu. Zrovna Benda má vyzyvatelů celé zástupy, takže stačí jednoho vybrat a bude vyhráno. 
   

Gelnarová prý udělá vše pro to, aby nastoupila

„Člověk poznává sám sebe, když zápasí s překážkami, které v životě přichází. Bohužel zítra odlétám o týden dřív z Thajska kvůli zranění. Fraktura nártní kosti a přetrhnutá šlacha. KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ, ani se mi to nestalo na tréninku, ale jen při běžné chůzi. Šla jsem z pláže po chodníku (dost křivém) a špatně jsem došlápla. Mohla bych tu týden ještě klidně zůstat, ale asi bych z toho byla ještě více smutná, když bych kolem sebe viděla všechny chodit makat a užívat si tohohle krásného místa.

Rozhodla jsem se teda přebookovat letenky a zítra odlétám domu. ZÁPAS BUDE‼️ Teď, i kdybych měla nastoupit s jednou nohou, tak prostě v Ostravě nastoupím. S nohou teď budu nějaké 4 týdny odpočívat, do zápasu ještě nějaký čas zbývá. Teď spíš dávat pozor na jídlo, když budu bez pohybu. Držte palečky, věřím, že osud mi dává tyhle překážky, ať jsem v různých situacích ještě silnější a nevzdávám se,“ informovala totiž Gelnarová, že se v závěru přípravy v Thajsku nepříjemně zranila. Hanka sice počítá s tím, že do souboje nastoupí, ale uvidíme, jak se bude zranění hojit. Souboj rozhodně v ohrožení je, ale snad se krizi podaří zažehnat a na duel na druhý pokus dojde.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hanka Gelnarova (@hanka_gelnarova)

 
 

1 komentář na “Benda má problém! Vedení organizace Clash of the Stars bohužel musí řešit další komplikaci”

  1. Pingback: Je to konečně tady? UFC ředitel Dana White naznačuje mega oznámení | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *