Až tak? RFA si sice dá menší přestávku, ale poté jsou ve hře velkolepé plány

RFA

Organizace RFA má za sebou turnaj RFA 13, který se konal v Budapešti a který nabídl nového zahraničního šampiona. Už tuto sobotu nás však čeká další akce, které vévodí jména, jako je Sivák, Možný, Papp, Kozubovský a další. Organizace tak v krátkém čase doručí hned 3 akce, takže je jasné, že musí přijít menší pauza, na kterou však navážou hodně velké plány.


 

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Další turnaj v Budapešti můžeme očekávat příští rok. Přesnější termín zatím nebudu oznamovat. Termíny budeme potvrzovat po naší poslední akci, která nás teď čeká v Košicích. Poté ohlásíme, kdy budou další turnaje. Leden si určitě dáme přestávku a od února a března pak už zase začnou další turnaje,“ rozpovídal se promotér Marhanský po turnaji RFA 13. Sice potvrdil, že se organizace do Maďarska vrátí i potřetí, ale zatím nechtěl specifikovat v jaké datum, o čemž se zřejmě bude teprve jednat.

Stejně tak potvrdil, že nás v lednu čeká menší pauza, kdy nedostaneme žádný turnaj, což je poměrně logické. RFA totiž v krátkém intervalu uspořádalo hned 3 akce, takže další dostaneme až někdy v únoru nebo březnu. Více informací se dozvíme tento víkend, kdy dojde na poslední turnaj sezóny.

Tomu vévodí titulový duel v rámci těžké váhy a MMA pravidel, ve kterém se spolu utkají Papp a Možný. Do akce pak jde i Vašek Sivák, kterého čeká Hopp. O skvělou podívanou se pak jistě postará i Kozubovský, který se sice neutká s Fapšem, ale místo toho změří sily s ověřeným Tóthem.
 

Ve hře je i O2 Aréna?

„Tenhle zápas řešíme, aktuálně jednáme s O2 arenou, kde bychom chtěli získat termín. Uvidíme, jestli se nám to povede. Pokud ano, tak tenhle zápas určitě bude na programu dne. Důležité bude, abychom si domluvili podmínky výhodné jak pro kluky, tak pro nás jako organizaci,“ prozradil RFA promotér Boris Marhanský pro Sport.cz, že by si duel Sivák vs Růžička zasloužil velkou halu.

„Jednáme o tom. Buď O2 universum, nebo O2 arena. Vím, že tam těch termínů není moc. Nechceme se nijak bít v termínech, kdy by tam třeba ve stejný měsíc byl OKTAGON. Máme více velkých zápasů, které bychom Praze mohli nabídnout. Ať už odveta Petra Knížete se Stevenem Krtem, Růžička proti Sivákovi, nebo třeba Leo Brichta. Určitě alespoň O2 universum bychom chtěli.“

Organizace má přitom dlouhodobě problém se zaplňováním hal, ale evidentně věří tomu, že by bitva Růžička vs Sivák, která by byla doplněna dalšími velkými jmény, hodně táhla.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *