Attila Végh s odstupem reaguje na výzvu od Kincla a dává jasné stanovisko

Véghr Kincl

Na turnaji OKTAGON 43 jsme byli svědky hodně zvláštní situace. Před časem byla sice potvrzena odveta Vémola vs Végh 2, kterou bychom měli dostat na konci roku, ale i přesto Patrik Kincl po výhře nad Vémolou využil šanci a slovenského bojovníka vyzval. Végh dokonce došel i do OKTAGONu, kde si oba bojovníci vyměnili pár slov. Nyní se Végh k výzvě vrátil a dal jasné stanovisko.

No a je rozhodnut! Tohle je důvod, proč se Conor letos do boje nevrátí

„Patrik to řekl v nějakých emocích, a proto jsem šel hned do klece, že nevím, co ode mě chce. Abychom zápasili v sedmdesát sedmičce, nebo osmdesát čtyřce? Hned po zápase jsem řekl, že nevyhledávám žádné výzvy. Už předem jsem prohlásil, že jestli budu mít MMA souboj, tak jedině s Karlosem. Toho se držím. A tím, že nevyhledávám žádné výzvy, tak je mi Patrik k ničemu. Ale pro něj jsem samozřejmě vzácný, protože jít s Attilou Véghem je, jako by chtěl jít někdo s Karlosem. Daný zápasník z toho totiž něco získá.

Ale z mé strany – co já získám, kdybych s ním vzal souboj? Jsem na konci kariéry, on má ještě nějaký čas, aby něco dokázal. On by měl teď řešit adekvátní zápasy. Například Robert Bryczek se v tomto směru velmi dobře vyjádřil. Myslím, že právě on by byl vhodným soupeřem. Ten teď bude zápasit s Pirátem, v tomto souboji jsou vhodní soupeři pro Patrika. Sebe už vnímám jako veterána v našem sportu a Karlose vnímám jako sobě rovného,“ rozpovídal se Végh pro CNN Prima News.
    

Nejde vůbec o to, že bych měl strach, nebo něco takového. Kdo dělá tento sport, strach nemá. Ale říkám, že to nevyhledávám,“ pokračoval Végh, který už se mnohokrát nechal slyšet, že nehledá další výzvy a pokud má jít do dalšího zápasu, tak jedině s Vémolou.

„Mám podepsaný zápas s Karlosem. Říkám, čeho jsem dosáhl, to mi stačí. Boxerské zápasy dělám proto, abych měl nějakou motivaci trénovat a někde se trochu ukázat. I tam nastupuji s adekvátními soupeři, nehraju si na to, že jsem bůhvíjaký boxer. Nastupuju proto s MMA zápasníky a podobně. To je opravdu jen pro můj dobrý pocit, že mám nějaký cíl, dám se do formy.

Nevím, do kdy mi to bude takhle fungovat, ale potřebuju zkrátka pro trénink nějakou motivaci, abych netrénoval jen tak do prázdna. A boxerské souboje mi k tomu plně vyhovují. Do klece půjdu ještě jednou a dám do toho, co v roce 2019. Vím, co na mě čeká, velmi drsná cesta. A udělám vše proto, aby to byl zápas jako předtím.“
   

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Račić – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

Škvor vs ?

Andryszak vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *