Attila Végh přiznává, že Gábor Boráros udělal FABRIQu špatné jméno

Végh Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde z toho bohužel byla velká kauza. V souvislosti s jeho soubojem totiž obě přední sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé aktivity, což předaly příslušným orgánům, které se nyní věcí zabývají. Boráros, který měl tou dobou domluvený zápas na liberecký turnaj, byl tedy suspendován a nyní se čeká, jak se kauza vyvine.


 

Jiří Procházka před bitvou s Pereirou upřímně vysvětluje, proč má zase anténu

„Samotný zápas vypadal tak, jak vypadal. Gáborovi dal zákaz i OOKTAGON, dokud se to nevyřeší s policií. Zápas vypadal velmi podezřele. Vypadal, že by ho zabil v prvním kole. Ale on svůj postoj a to, co se tam stalo, vysvětlil tím, že si chtěl zápas užít a že věděl, že ho vyhraje, takže tam chtěl být víc než jedno kolo.

Měl i nějaké papíry od policistů, že to vůbec neřeší, ale my mu rozhodně zápas nedáme, dokud OKTAGON nedá zelenou. Největší slovo má OKTAGON, a pokud OKTAGON řekne, že je to v pořádku a dá mu zápas, tak může zápasit i u nás.

Udělal nám špatné jméno a sobě taky, i když nám říká, že to neudělal,“ přiznal Attila Végh v podcastu Oski Barami.
   

Ke Gáborovi se nedávno vyjadřoval i Pavol Neruda

„Nevím. Gábor si dokonce vyžádal od policie potvrzení, zda proti němu je vzneseno nějaké obvinění a prý zatím není. Nevím. Měl jsem za to, že to běží, ale je ticho. Je však možné, že se zatím sbírají informace a následně případně přijde obvinění. Vůbec nevím. Vypadá to však, že ta kauza… My bychom samozřejmě rádi měli výsledek. Pokud se totiž ukáže, že je nevinný, tak bychom s ním rádi pokračovali. Musíme k tomu však mít důkaz,“ komentoval situaci Pavol Neruda pro Sport.sk.

„Musíme najít nějaké řešení. Musíme si být jistí, že je to v pořádku. Pokud by ta kauza zůstala bez odpovědi, tak nevím, to bychom museli řešit. Nejradši bychom však byli, kdyby to bylo jasné ano nebo ne a podle toho bychom se rozhodli. Je to zodpovědné rozhodnutí.
     

Pokud by se k žádnému jasnému výsledku nedošlo, tak bychom to museli nějak vyřešit. Asi bychom třeba i zapojili fanoušky. Bude to takové společné rozhodnutí, ale nevím. Stejně tak bychom to museli řešit s Tipsportem. My totiž samozřejmě nechceme, aby se podobné věci děly. Musíme dát jasné stanovisko, že tohle nejde. Tam je postup jednoznačný. Pokud by to však celé to vyšetřování zůstalo bez odpovědi, tak nevím a nedokážu teď odpovědět.“

Zatím je tedy kolem celé kauzy velký otazník. Ideální by bylo, kdyby padlo jasné stanovisko, jestli se Boráros provinil a nebo ne. Tam by pak rozhodování ohledně jeho další budoucnosti bylo jasné. Pokud však kauza vyšumí do ztracena, tak stále budou existovat pochybnosti a bude nutné vymyslet, jak se k věci přistoupí. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *