Aljamain Sterling kysele reaguje na titulovou obhajobu Seana O´Malleyho

O´Malley Vera

Úřadující UFC šampion v bantamové váze Sean O’Malley úspěšně obhájil svůj pás, když v hlavním zápase turnaje UFC 299, který se konal minulý víkend v Miami, zdolal jednoznačně na body Marlona Veru. Samotný O´Malley byl zklamaný, že Ekvádorce nedokázal ukončit před limitem. Ukázalo se však, že O’Malley nebyl jediný, kdo byl ze zápasu zklamaný…


Přepadovka! Psychopat Bejr si pro Novotoného došel až do kanceláře

Bývalý král bantamové váhy Aljamain Sterling nebyl z pěti-kolové show v podání O´Malleyho nadšený a naznačil, že organizace „ušila“ zápas s Verou na míru, aby pomohla novému šampionovi zazářit. Za zmínku také stojí, že Sterling – kterého O’Malley ukončil na turnaji UFC 292 loni v srpnu – trénuje s jedničkou žebříčku bantamové váhy Merabem Dvalishvilim.

„Měli zavolat Merabovi a udělat správnou věc,“ řekl Sterling o O’Malleym na svém kanálu na YouTube. „Myslím, že je trochu směšné, aby říkal, ať mu Dana White pošle letadlo do Španělska. Jako o čem to mluví? Obhájil pás proti chlapovi, který nebyl ani v první pětce žebříčku. Posunuli ho do TOP 5, aby to vypadalo, že je lepší. To se mi nelíbí. Jak se Chito posunul v žebříčku? Koho porazil, aby se posunul v žebříčku? Jen těsně porazil Pedra Munhoze.“

„Nic proti Pedrovi, nesnažím se ho shazovat,“ pokračoval Sterling. „Jen se snažím nazývat věci pravými jmény. Ano, O’Malley vyhrál, ale bylo by hezké bojovat s chlapem, který je další na řadě. Takže to je jediná věc, kvůli které se cítím trochu trapně. Je pro mě těžké přikládat tomu velkou váhu, protože to prostě nemůžu tolik respektovat.

Vítězství, ale tak trochu s otazníkem: No, kdyby bojoval s dalším nejlepším v pořadí, vypadal by ten zápas stejně? Kdyby bojoval s Corym Sandhagenem nebo Merabem, vypadal by ten zápas stejně? Je to dobré vítězství, aby si jako král bantamové váhy ´namočil nohy´ a já se těším, že O’Malley snad udělá správnou věc a přijme Meraba. UFC udělá správnou věc a tento zápas se uskuteční,“ uzavřel Sterling.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *