Alex Volkanovski vysvětluje, proč rozhodně musí dostat odvetu s Topuriou

Volkanovski Topuria

Alex Volkanovski je extrémně zkušený borec, takže už před soubojem avizoval, že se musí za každou cenu vyhnout tomu, aby ho Topuria trefil, jinak bude zle. V prvním kole se mu to dařilo, ale v tom druhém se přeci jen nechal zatlačit na pletivo, kde přišel pekelný hák, který znamenal okamžitý konec zápas. Volkanovski tak podruhé za sebou tvrdě padl. Má však za to, že si rozhodně zaslouží další titulovou šanci.


 

Je to tady! Dana White konečně oznámil hlavní zápas turnaje UFC 300 a budete koukat

„Hezky mě trefil. Zrovna jsem se chystal, že to trochu rozbalím a najednou byl konec. Tak to v naší hře chodí. Nic mě vlastně nepřekvapilo. Věděli jsme totiž, že bude rychlý a silný. Soustředili jsme se na to, abych se nedostal na klec, ale nakonec to stejně nevyšlo. Gratuluji mu, ale jako dlouholetý šampion chci okamžitou odvetu. Musí se to stát. Vládl jsem divizi hodně dlouho a navíc jsem UFC prokázal několik laskavostí. Nebál jsem se vzít zápas na poslední chvíli a třeba s Maxem jsem bojoval hned třikrát. Udělal jsem toho hodně, takže by se mi to teď mělo trochu vrátit. Myslím si, že si odvetu zasloužím. Je jasné, že náš další souboj bude jiný,“ věří Volkanovski, že si zaslouží okamžitou odvetu.

Souboj sice skončil tvrdým a jasným KO, ale je pravda, že Volk divizi vládl dlouhé roky a kosil jednoho soupeře za druhým, takže by si nyní zasloužil šanci na odplatu. Klidně se prý vydá na nepřátelské území a utká se s Topuriou ve Španělsku, kam prý UFC zamíří.
 

White potvrdil, že UFC zamíří do Španělska

„Kolem tohohle zápasu viselo hodně otazníků. Ilia totiž nikdy nebyl v podobném zápase a nebyl vystaven podobnému tlaku. Vůbec se to na něm však nepodepsalo. Nemohl vypadat lépe. Navíc se prosadil proti Volkanovskimu, který předvedl také skvělý výkon. Bylo to hodně vyrovnané. Topuria však nakonec dominoval.

Ilia chce jít do Španělska a já to chci taky. Zamíříme do Španělska. Jestli tam bude jeho první titulová obhajoba? Pokud dokážeme zajistit odpovídající místo, tak proč ne. Budeme na tom pracovat,“ reagoval Dana White, který potvrdil, že se Španělsko dostalo na UFC mapu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *