Alex Pereira vysvětluje, proč si rival Adesanya nezaslouží odvetu se Stricklandem

Pereira Adesanya

V návaznosti na souboj Adesanya vs Strickland, který přinesl jedno z největších překvapení v historii organizace, se mluví o možné okamžité odvetě, které je hodně nakloněný i UFC prezident Dana White. Izzy totiž evidentně nebyl ve své kůži a koneckonců to byl právě on, kdo si prosadil Seana jako soupeře, i když to vedení původně odmítalo, takže by se nyní nabízelo, aby Strickland laskavost oplatil. Pereira však nesouhlasí.
 

Hora svalů je pryč! Podvodník Liver King vysadil steroidy a výrazně splasknul

„Rozhodně si myslím, že by měla přijít odveta. Byla by totiž hodně zajímavá. Však jsme to viděli s Pereirou, jak se Izzy dokázal vyhecovat. Byl to pro něj obrovský zápas. Teď možná Seana tak trochu přehlížel, protože si nemyslel, že je taková hrozba. Nevím, proč se mu nedařilo, ale rozhodně se nabízí odveta,“ nechal se Dana White slyšet po turnaji.

Bývalý šampion střední váhy však nesouhlasí, „Všiml jsem si, že se hned po souboji začalo mluvit o okamžité odvetě, se kterou nesouhlasím. Když se řešila naše odveta, tak jsem na ní kývl, protože jsem prohrával a až v pátém kole se mi podařil obrat, kdy jsem ho ukončil. Byla to tedy úplně jiná situace, než je to teď se Seanem. Tehdy si Israel odvetu zasloužil, ale nyní ne.“
  

„Sean totiž jasně překonal všechna očekávání. Fanoušci mu nevěřili, což je jejich chyba. Myslím si, že nyní přišel čas, aby Sean dal šanci dalším borcům z divize. Adesanya si potřebuje dát pauzu. Je to skvělý bojovník, ale přeci jen za rok stihl 4 zápasy. Podle mě teď potřebuje odpočinek, aby zahojil tělo i mysl. Pak se vrátí jako nový a může se znovu vrhnout za titulem. Pokud ho však bude mít stále Sean, tak to bude mít sakra těžké.“

Sám Adesanya se zatím k okamžité odvetě nevyjádřil, tak uvidíme, jaký postoj zaujme a jak moc bude na případném dalším souboji trvat. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *