Alex Cverna si postěžoval, že se Karlos Vémola změnil! Terminátor reaguje

Cverna Vémola

Alex Cverna to měl sice v minulosti se zápasy všelijaké, což se nyní změnilo, ale vždy byl připraven pomoct svému kamarádovi, kterým je už dlouhé roky Karlos Vémola. Však od Terminátora má Alex i přezdívku, protože se mu v komunitě často říká Cverminátor. Nyní to však vypadá tak, že velké přátelství přeci jen dost ochablo.


 

Vila a jachta? Patrik Kincl prozrazuje, jakou chtěl výplatu za trilogii s Vémolou

„Karlos je teď takovej, že už vážně nevím, co si mám o něm myslet. On se strašně změnil. Změnila se mu hrozně povaha. Měl jsem teď nějaké zápasy, on mi slíbil, že na všechny přijede. Ale v*sral se na mě a nepřijel ani na jeden. Vymluvil se na nesmysly. Už mě prostě s*re. Hotovo dvacet. On ví, že jsem jeho kamarád, že za ním furt stojím. Že jsem toho pro něj udělal fakt dost. Určitě víc než on pro mě.

Vlastně ani nevím, jestli někdy něco udělal on pro mě. Asi nic, ale není to důležité. Ve svém jádru je totiž Karlos dobrý člověk. Má dobré srdce. Pomůže každému, kdo si o to řekne, někdy mu o to říkat ani nemusí. Jenže každého člověka mění lidi kolem ně.
     

Nemám je vůbec rád. Na nich totiž vidíš tu faleš. Že tihle lidi za ním nepřijdou, až bude v nesnázích a bude potřebovat pomoct. Má teď kolem sebe třeba nějakýho Lundáka, co přišel před dvěma lety a hraje se na nejchytřejšího… Dobrý kamarád je však alespoň starý Rittig. Ten je fakt co slovo, to čin.“ postěžoval si Alex Cverna pro kanál Willy Cao (přepis Kaocko.cz).

„Říká se, že nahoru se šplhá, ale dolů spadneš rychle. Tak ať si na to dá pozor, protože rádoby kamarádi vás jen plácají po zádech. Jsem ale zvědavý, kdo ho bude držet, až prohraje důležitý zápas. A že je on teď prohrává. Nedávno jsem byl u Karlose na párty a ty lidi jsem tam vůbec nepoznával. Vyměnili se jako chleba. Já to vůbec nechápu.“
     

Problémů však bylo více, „Přišel jsem ke Karlosovi na trénink a čekal tam na něj. Od Lely jsem se ale dozvěděl, že odjel na trénink s Melvinem. Takže místo toho, aby pomáhal mně, pomáhal radši jemu. To už jsem mu ale vážně říkal, jestli si ze mě dělá p*del. Tak jak to teda je? Pořád je to kamarád a srdcovka, pořád ho mám rád. Já kamarády neměním. Když mám jednoho, tak mám jednoho, nebudu přece hledat jiného. K čemu jako?“
    

Co na to Vémola?

„Hodně se mě ptáte na Cverminátora, který dal vyjádření, u kterého moc nechápu proč, ale to to musí vědět jen on sám. Píšete mi, jestli jsme se s Alexem nějak rozhádali, nepohodli a proč už nejsme kamarádi? Takhle, v ničem jsme se určitě nerozhádali.

On si stěžoval, že jsem mu nešel do rohu, což jsem mu však vysvětlil. Do rohu jsem mu nešel z toho důvodu, že za celou dobu přípravy, tedy několik měsíců, nedorazil ani na jeden trénink. Říkal jsem mu několikrát, aby dorazil do Reinders na wrestling, což je jeho největší slabina. Nikdy na ten trénink nedorazil. Ani jednou. Já tedy nemohu jít do rohu někomu, kdo se mnou netrénuje a nechce trénovat.
     

Já se mu ani nedivím a zároveň ho obrovsky respektuji, protože v 56 letech jet takové bomby, to klobouk dolů. Samozřejmě už nechce tvrdě trénovat a rád si zajde zalapovat za svým trenérem, ale toho já nechci být součástí.

Několikrát jsem mu říkal, aby s námi šel trénovat. Dokonce mi i psal, zda nedáme kafe a neprobereme to, tak jsem mu nastínil můj program. Nabídl jsem tedy, že spojíme příjemné s užitečným, že může dorazit do Reinders na wrestling, kde můžeme pokecat. Na trénink však nedorazil. S Alexem jsme si nic neudělali, je to jen nedorozumění,“ vysvětlil Karlos Vémola ve svém vysílání.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *