Ztráty nekončí? Turnaj OKTAGON 39 přijde i o další zápas?

OKTAGON

Tento víkend, konkrétně v sobotu, nás čeká první OKTAGON turnaj roku 2023, který se poprvé koná v německém Mnichově. Původně měl být hlavním zápasem souboj Moeil vs Palasz, kteří by se utkali o uvolněný titul šampiona těžké váhy, ale Hatef se na konci roku nepohodl s vedením a i když se vztahy nakonec urovnaly, tak na titulový souboj, alespoň zatím, nedojde. Na začátku týdne pak bylo potvrzeno, že bohužel neuvidíme duel Pukač vs Schober, protože jsou oba borci zranění, na což navázaly i další špatné zprávy.

Dlouho očekávanou bitvu Peňáz vs Čepo bohužel znovu neuvidíme?!

Dnes dopoledne jsme vás informovali o tom, že se šíří spekulace o možné absenci duelu Lewis vs Stolze. Lewis je totiž údajně zraněný, takže se souboj musel zrušit. Tím však evidentně ztráty bohužel nekončí. Další bojovník totiž potvrdil, že od doktora nedostal zelenou a je tedy nucen odstoupit.

„Bez vás bych to nedokázal. Omlouvám se, že jsem nedostal povolení od lékaře kvůli vřídku a zánětu. Ale brzy se to napraví a já budu vaše jméno hrdě reprezentovat. Je mi to opravdu líto a děkuji za vše,“ vzkázal totiž Deiga Scheck, který měl bojovat s Lengálem, že ho bohužel lékař do dalšího zápasu nepustil kvůli zánětu.

Právě na tento souboj se přitom fanoušci hodně těšili, protože byli zvědaví na to, jak Vlado Lengál vstoupí do roku 2023 (minulý rok měl napříč sporty bilanci 11-1) a jak případně pomstí svého kolegu Roušala, kterého Deiga minulý rok v O2 Aréně porazil. Dobrou zprávou však je, že dobře víme, že Lengál nemá problém kývnout na téměř jakýkoliv zápas, takže je jen otázkou, jaká se najde náhrada.

OKTAGON 39: Startovka

Jungwirth vs De Oliveira

Poppeck vs Zawada

Keita vs Bark

Xavier vs Langer

Paradeiser vs Šikić

Moeil vs Carvalho

? Lewis vs Stolze ?

Lengál vs  ?

Bartl vs Hangs

Bocca vs Odunjo

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *