Zranění? Plánuje do zápasu nenastoupit? Vémola reaguje na zlohlasy

Karlos Vémola

Šampion Patrik Kincl v nedávném pořadu Tváří v tvář, kde se setkal s rivalem Karlosem Vémolou, přiznal, že jeho největší strach spočívá v tom, že na velkolepou odvetu, ne jeho vinou, nakonec nedojde, že dojde k nějakému zranění a nebo podobně. Podobný názor se evidentně šíří i zákulisím, takže na něj Karlos Vémola rážně reagoval.

Nasr*t! Glover Teixeira se dost zlobí na vedení UFC, které s ním zametlo

„Zdravotně je všechno OK. Nikdy žádný kemp není v naprosté pohodě, protože jdeme do absolutního maxima, do absolutních limitů. My se opravdu nešetříme. Jsem zbitý jak pes. Jdeme až za hranice lidských možností. Já už jsem dokonce slyšel několik zlohlasů, že plánuji do toho zápasu nenastoupit a tak dále, že se pár dní před tím zraním. Hodně to koluje po Praze a dost dobře jsem nepochopil proč.

Myslím si, že lidi nevědí, jak moc to chci a jak moc se chci v životě posunout, protože mně po vítězství nad Kinclem čekají opravdu velké zápasy. Máme s Ondrou Novotným domluvené obrovské bomby. Kincl je ta největší překážka. Poslední překážka, kterou musím překonat a pak se dostanu k historickým zápasům, na které čekám celý život. To, na čem 30 let pracuji, mohu mít jen když ho porazím. A to bych to měl těsně před tím vzdát?
   

Nehledě na to, jak mám dětem říct, že se budou rušit Vánoce a že jim nemohu splnit jejich přání, protože to táta nedal? Já ten sport miluji a dělám pro něj možné i nemožné. Věřte tomu a nebo ne, ale já jsem to 25 let dělal zadarmo. 25 let jsem do toho investoval a investoval. Pořád jsem věřil, že to přijde. Po 25 letech jsem začal vydělávat a teď je to historicky největší money fight, který jsem kdy v životě měl. Já se na to těším, že je to právě za Kincla. Budu mít mnohem víc peněz než jsem měl za Marpa a Attilu. Teď bych to měl jako vzdát a nedostat zaplaceno?

Však lidi zapomínají na to, že když zápas zruším, tak nedostanu zaplaceno. Já ten sport miluji, ale samozřejmě ho dělám i pro výplatu, protože mám velkou rodinu. Mám děti a zvířata, o která se musím starat. Já tam tu výplatu nenechám a v prosinci si pro ní dojdu.
   

Ten, kdo věří tomu, že do toho zápasu nepůjdu, tak je blázen. To by se mi opravdu muselo stát něco vážného, což musím zaklepat se mi zatím nestalo. Nikdo ten zápas nechce tak jako já. Tyhle výmysly, které kolují po internetu, že do zápasu nedojdu, jsou naprostý blázinec. Udělám možné i nemožné, abych tuto možnost eliminoval,“ rozpovídal se Karlos Vémola pro Fight Live a ujistil fanoušky, že udělá vše pro to, aby do souboje nastoupil.

Jak už jsme se bohužel přesvědčili s Jiřím Procházkou, stát se může kdykoliv a cokoliv, ale aktuálně to vůbec nevypadá, že by měl být souboj Kincl vs Vémola 2 v jakémkoliv ohrožení.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *