Zpět do dnů! Jak vlastně vznikla nesmiřitelná rivalita Kincl vs Vémola?

Kinc vs Vémola

Domácí scéna samozřejmě aktuálně žije odvetou Kincl vs Vémola 2, kterou dostaneme 20.5. na turnaji OKTAGON 43, který se koná v pražské O2 Aréně, která bude na podobnou bitvu jistě vyprodaná. Nemluvě o zástupech fanoušků, kteří budou akci sledovat skrze obrazovky. V minulosti jsme se mezi oběma borci dočkali celé řady výměn a je jasné, že v následujících týdnech bude napětí jen gradovat. Jak ale vlastně rivalita mezi v podstatě bývalými kamarády vznikla?

Karlos Vémola reaguje na aktuální kauzu a zmínky o vězení

Jak už to tak v dnešní době bývá, mohou za to sociální sítě a jedno video, které možná ani nebylo myšlené jako útok, ale nakonec tak vyznělo. Vémola se totiž nechal slyšet, že plánuje ovládnout hned celou řadu vah (tento plán se ho drží až dodnes), kdy zmínil i welter, tedy váhu do 77 Kg, kterou v té době jasně opanoval Patrik Kincl.

Ten si vzal tedy vzkaz osobně a nabídl, že se s Vémolou klidně utká. Na to konto pak přišla výměna, ve které Vémola zmínil svatbu a „red panty night“, což se Patrikovi opět nelíbilo a zápas byl na světě. Původně se sice jednalo, že by se odehrál ve váze do 77 Kg, ale nakonec šlo o střední váhu.

Vémola následně vysvětloval, že původní vzkaz a zmínku o welteru nemyslel nijak špatně, ale že se s Kinclem rád utká, protože je to snazší soupeř než plánovaný Attila Végh, „Kdo koho vyzval? Já jsem v tom svém videu nikoho nejmenoval. Rozhodně mě v tom videu nenapadla žádná jména mých kamarádů. Tam jsem útočil na všechny váhy – 77 a 84, ve které aktuálně dominuje Muradov. Je to kamarád, se kterým trénujeme. Nenapadlo by mě, že by do toho nějak ostře vstoupil. Maximálně, že by řekl, abych si dal pozor, na čemž bychom se zasmáli. Já jsem v tom videu spíš narážel na Peštu, který měl úplně zbytečné řeči, i když věděl, že proti mě nemůže nastoupit. Potom jsme se tam dohadovali o váze, ale já jsem říkal, že je mi to jedno… Video bylo směřované spíše na Peštu.
To, že se toho chytil Patrik, mě celkem zaskočilo, ale jestli to chce, tak to má mít. Pro mě je to malá výhra už teď. Já jsem v tom zápase měl nastoupit proti Véghovi, ale místo Attily nastoupí tohle, takže to je malá výhra už teď. Nebudeme si nic nahrávat, Attila je úplně jiný level. Patrik je samozřejmě zkušený bojovník a nejlepší, se kterým jsem v ČR nastoupil, ale s Attilou se nedá srovnávat a porazil bych je oba,“ líčil Vémola před 4 lety.

Jak to nakonec s Patrikem i Attilou dopadlo víme, takže se nyní můžeme těšit na odvetu, která by za rivalitou mohla udělat tlustou tečku a nebo jí případně prodloužit, protože pokud by došlo ke srovnání série na 1:1, tak se logicky nabízí rozhodující završení trilogie. To však zatím předbíháme…
Přehledně najdete celý příběh zde

 

Záznam prvního souboje

Souboj Kincl vs Vémola 2 je samozřejmě jedním z nejočekávanějších OKTAGON duelů, ale také jedním z nejkvalitnějších v historii organizace. Hlavní však je, že konečně dojde na souboj, na který se všichni tak dlouho těšíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *