Zpátky ještě letos?! Jon Jones odhalil, na jaký zápas se připravuje

Jon Jones

Pro domácí fanoušky je samozřejmě hlavní, že nás na turnaji UFC 282, který se koná 10.12. v Las Vegas, čeká titulová odveta Jiří Procházka vs Glover Teixeira 2. V souvislosti se zmíněnou akcí se však spekulovalo o možném návratu GOATa Jona Jonese, který nejprve vypadal nadějně, ale UFC prezident Dana White následně informoval, že Bonese nejspíš uvidíme zpět v boji někdy na jaře. Fanoušci se tedy smířili s tím, že se návrat odkládá, ale teď se ozval sám Jones, který celou situaci znovu zamotal.

VIDEO: Psychopat Bejr na tiskovce zuřivě napadl Tomáše Le Syho

„Připravuju se na zápas se Stipe Miocicem 10.12. v Las Vegas. Nejsem si jistý, co se děje mezi UFC a Stipem, ale já jsem připravený naskočit zpět do akce a bojovat. Soustředím se tedy na to, co dokážu ovlivnit a budu se udržovat ve formě,“ reagoval Jon Jones na dotaz od fanouška, kterého zajímalo, kdy se bývalý šampion vrátí do akce.

Zdá se tedy, že Jon Jones s návratem počítá a že by byl 10.12. schopen nastoupit. Problém je však nejspíš na straně soupeře. Právoplatný šampion Francis Ngannou totiž stále není 100% a navíc nemá vyřešený kontrakt s UFC, který na začátku roku končí. Logicky se tak nabízel Stipe Miocic a souboj o prozatímní titul, ale ani to evidentně nejde tak hladce, jak by se čekalo.

UFC už navíc v návaznosti na turnaj UFC 280 potvrdilo kartu turnaje UFC 282, které vévodí právě Jiří Procházka a Glover Teixeira. Je tedy málo pravděpodobné, že by návrat Jonese ještě dopadl, ale víme, jak je svět MMA nevyzpytatelný. Nějaká naděje přeci jen je. Pokud by nedopadl prosinec, tak Jonese asi uvidíme zpět v boji až kolem dubna. V lednu v Brazílii asi totiž jen těžko nastoupí, únor už má titulovou bitvu Makhachev vs Volkanovski a stejně tak březnovému turnaji v Anglii bude vévodit završení trilogie Edwards vs Usman 3. Nejbližší možný termín je tak duben, což vlastně Dana White naznačoval zmínkou o jaru.
UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Pimblett vs Gordon

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *