Zklamaný Vettori reaguje na prohru a ukazuje na dalšího soupeře

Vettori

Zklamaný Vettori reaguje na prohru a ukazuje na dalšího soupeře

Marvin Vettori měl na proběhnuvším turnaji UFC 263 šanci stát se prvním italským šampionem. Bohužel však příležitost neproměnil, protože ani podruhé na Adesanyu nestačil a znovu tak prohrál na body. Tentokrát však mnohem jasněji, než v prvním duelu, i když to po zápase viděl jinak. Ital měl totiž za to, že udělal dost na to, aby šampiona porazil. To také zmiňoval v rozhovoru hned po vyhlášení, ale následně svá slova uvedl na pravou míru.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/13/nemotivovany-nate-diaz-reaguje-na-dalsi-prohru/

“Bezprostředně po zápase jsem měl za to, že jsem vyhrál. Adesanya mi na to však řekl, že jsem nevyhrál, ale že by mezi námi měl být nakonec respekt. Že se sice nemusíme mít rádi, ale že jsme spolu 8 kol a celých 40 minut sdíleli oktagon, což už něco znamená. Nemyslím si, že bodování 50-45 je v pořádku, ale je to tak, jak to je. Koneckonců mi je 27 let. Vrátím se na hotel a půjdu si zaběhat. Ani jsem si nedal sprchu, protože si nemyslím, že si jí zasloužím. Takhle šílený jsem. Hned se pustím do práce, abych byl připravený na další zápas. Věděl jsem, jak na něj, ale nepodařilo se mi to využít. Prostě jsem neudělal dost,” nechal se slyšet zklamaný Vettori.

Ten první porážku s Adesanyou hodně hořce nesl, protože měl za to, že vyhrál. První zápas mohl být do určití míry těsný, ale ten druhý přeci jen ukázal, že Vettori ještě nedosahuje úrovně šampiona, na čemž není nic špatného. Jak sám řekl, je mu teprve 27 let, takže se z prohry může dostatečně poučit a vrátit se silnější.

Navíc to vypadá ta, že už si vyhlédl dalšího soupeře, “Moc rád bych zničil toho ochlastu, který se nedokáže držet od pití. Borrachinhu.”

Costa měl původně bojovat s Cannonierem, ale následně se dostal do sporu s vedením, tak uvidíme, jak se celá situace vyvine a zda na duel s Vettroim kývne. Souboj Costa vs Vettori by totiž byl hodně zajímavý.

2 komentáře na “Zklamaný Vettori reaguje na prohru a ukazuje na dalšího soupeře”

  1. Pingback: Paulo Costa se asi do boje jen tak nevrátí | MMA Shorties

  2. Pingback: Dana White brutálně upřímně zhodnotil výkon Morena | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *