Zklamaný Leo Brichta reaguje na zrušení RFA zápasu

Leo Brichta

Už tuto sobotu přijde na řadu turnaj RFA Grand Opening, který je sice druhou RFA akcí, protože nedávno jsme dostali Warm Up turnaj, ale i přesto je velkolepým startem celé organizace, která minulý rok oznámila vstup na scénu, kterou plánuje ovládnout. Bohužel ani turnaj Grand Opening se neobešel bez ztrát. Minulý týden byl totiž kompletně zrušen jeden zápas a další dva prošly změnou. Nyní se navíc potvrdily naše prvotní informace, že se bohužel zruší jeden z nejatraktivnějších zápasů karty. Musel totiž odstoupit Leo Brichta.

Konkurenční boj se rozjel naplno?! Organizace se začínají překrývat

“V pátek na tréninku jsem se zranil a bohužel nemohu nastoupit v sobotu do zápasu, moc mě to mrzí. V sobotu se na turnaj pojedu podívat a budu podepisovat kartičky pro fanoušky. Jsem opravdu zklamaný. Každý, kdo se mnou trénoval, viděl, jak moc jsem dřel. Další zápasu budu mít na RFA v Ostravě. Tak se těšte,” vysvětlil Leo Brichta a nabídl záběr oteklé nohy, která mu zkrátka nástup do zápasu neumožní. Leo místo toho bude bojovat na konci července v Ostravě, kde by se případně mohl utkat s Rajnochem.

Leo Brichta

Pro Leova soupeře Limu se podařilo najít náhradu v podobě českého bojovníka Veselíka, “Odvaha? Presne táto vlastnosť je na popredných priečkách u 26-ročného reprezentanta JMFS Ostrava Jána Veselíka. Druhý zápas medzi profíkmi byť ťažší nemohol, ale práve to je to, čo spoločne s jeho tímom amatérsky MMA majster Európy v organizácii GAMMA vyhľadáva.
 

Bývalý extraligista v džude a zároveň držiteľ čierného opasku viackrát dokázal, že pozícia outsidera mu sedí a dokáže z nej výjsť ako víťaz. Na zozname skalpov sú elitné európske mená, či dokonca aj tie z domácej scény. Pribudne v sobotu však ten najväčší a najcennejší?”

Galavečer RFA Grand Opening, na kterém vystoupí Ďatelinka, Fapšo, Brož, Fajk, Wittner a mnozí další startuje již tuto sobotu 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tvNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *