Zklamaný Alex Lohoré reaguje na demolici od Inspektora Kincla

Patrik Kincl Alex Lohoré

Alex Lohoré před titulovým zápasem s Patrikem Kinclem avizoval, že dostaneme násilí na té nejvyšší možné úrovni a že bychom rozhodně neměli mrkat, pokud nechceme, aby nám unikl nějaký zajímavý moment. A násilí jsme skutečně dostali, jen na jeho konci nebyl šampion Kincl, ale právě sám Lohoré, který se do zápasu vůbec nedostal a nakonec padl v polovině prvního kola via TKO.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

“Myslím si, že to dnes prostě nebyl můj večer. Byl jsem skvěle připravený. Občas však člověk zaškobrtne. Je to součást téhle hry. Někdy vyhraješ, někdy prohraješ. Nebudu se rozhodně nijak vymlouvat. Patrik ten večer ovládl. Předvedl moc dobrý postoj. Cítil jsem se v tom zápase dobře a měl jsem o těch úderech přehled, ale nevím… Prostě to opravdu nebyl můj večer. Tak…” reagoval Alex Lohoré na tiskové konferenci na dotaz od MMA Shorties.

Pro Alexe zápas možná skončil nejhůře, jak vůbec skončit mohl. Do zápasu se totiž vůbec nedostal a nakonec byl i brzy ukončen. Je však třeba mu připsat ke cti, kolik toho vydržel, protože Patrik Kincl několikrát čistě a tvrdě trefil, ale Alex byl stále na nohou. Dokonce i poté, co inkasoval kop na hlavu, který by kdekoho poslal k zemi v bezvědomí. “Trefil jsem dvě dobré zadní. Opravdu byly pěkné a čisté. Cítil jsem, v ruce, že se to zamknulo. Trefil jsem dobře i ten kop na hlavu, takže jsem si říkal, co to jako je. Po tom kopu jsem však cítil, že už je to blízko. Alex se snažil dávat znamení, že je v pohodě, ale pomaličku se to ukrajovalo. Vždy mě překvapilo, že když to tam přišlo, tak vnímal. Neodskočily mu oči. Byl pořád v zápase až do poslední chvíle,” líčil šampion Kincl.

Alex si tedy v rámci OKTAGONu připsal druhou prohru v titulovém zápase a nyní bude muset přemýšlet nad tím, zda se bude dál probíjet k další šanci ve střední váze a nebo jestli se přeci jen nevrátí do welteru, ve kterém působil v minulosti.

 

Po-zápasová reakce Patrika Kincla 

“Každý je chytrý až do prdele, ale tohle je něco, na čem s Dušanem Macákem makáme x let. Dnes jsme si sedli v šatně a říkali jsme si, že teď to musíme prodat. Říkal mi, že to tam mám, že mi nemá co vytknout, tak to tam pojďme nechat a já jsem ho konečně poslechl. Děkuju moc všem. Byla tady rozbouřená atmosféra. Slyšel jsem, že v jednom sektoru na mě někdo bučel, ale teď už tam jen plácají rukama. Víme, jak to je. Takhle to však je, nemůžeme se líbit každému. Já mám osobitý styl.

Musím říct, že dnes mi to opravdu sedlo. Sedlo shazování a vlastně i celý den. Když jsem vyhodil první přední zadní, i když jsem obě netrefil, tak jsem cítil, že dneska je kurva ten den,” reagoval Patrik Kincl na svou první titulovou obhajobu.

 

Právě přední/zadní, tedy základní kombinace, byla Patrikovou největší zbraní, na kterou Alex nedokázal najít odpověď. Patrik postupně trefoval a poté po výměně střehu přidal i kop na hlavu, který byl vlastně začátkem konce. “Hodně jsem pracoval na druhém gardu během této přípravy. Původně jsme přemýšleli o tom, že bychom v tom začínali, ale myslím si, že kdyby Alex bláznil, tak zůstanu ve svém a otestuju si to přes tu přední/zadní, kterou jsem tak trefil. Chytil jsem sebevědomí a pak už to jelo,” vysvětlil Patrik Kincl pro MMA Shorties na tiskové konferenci, že zmíněná kombinace je součástí jeho přípravy dlouhodobě. Pozornější fanoušci si mohli všimnout, že stejnou kombinací dokázal Patrik dostat do problému Drwala, se kterým bojoval v rámci KSW.

V souvislosti se soubojem Kincl vs Lohoré se samozřejmě skloňovalo jméno Karlos Vémola, kterému však šampion nechtěl věnovat jakoukoliv pozornost s tím, že se případná odveta bude teprve řešit s vedením.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *