Zemřel účastník projektu I Am Fighter – Streetfighter

IAF

Dnes se na sociálních sítích a později i v médiích objevila smutná zpráva o smrti českého zápasníka Martina Postolky, který byl spíš známější pod přezdívkami Vitto nebo Casanova. V době pandemie covid-19 v roce 2020 se účastnil turnaje I Am Fighter – Streetfighter. Bohužel tři dny před Vánoci Postolka zemřel.

Vémola si prošel smrtí? Novotný vysvětluje, proč je Karlos skutečný Terminátor

29letý Martin Postolka zápasil v roce 2020 na turnaji IAF – Streetfighter, kde se střetl s Jindřichem Ševčíkem. Postolka si nevedl špatně a soupeři docházely síly, ale ve třetím kole byl nakonec ukončen. Od té doby už do žádného zápasu nezasáhl a bohužel už ani nezasáhne. Příčina smrti Martina Postulka není zatím známa. 

„Dnes 21.12.2022 v 19 hodin nás všechny opustil Martin Postolka a všem známý jako Vitto,“ začal na Instagramu smutné vyprávění jeden z jeho kamarádů. „Jeho tělo bylo bezvládné nalezeno u něj doma, navzdory oživování jeho srdce už nezvládlo tlouct dále. Prosím všechny, kdo Vitta znali, zapalte doma svíčku. Sbohem příteli, ať tvá duše najde klid.“ cituje jednoho z kamarádů server isport.cz

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *