Zemřel bývalý titulový vyzyvatel a talentovaný bojovník ONE FC

Iuri Lapicus
Organizaci ONE FC zasáhla další tragédie. V prosinci minulého roku zemřela talentovaná osmnáctiletá Victoria Lee, která měla v asijské organizaci perfektně nastartovanou kariéru a její bilance byla 3-0. O necelé tři měsíce přichází další smutná zpráva.
Tak už známe jména náhradníků pro bitvu Kincl vs Vémola 2?

Talentovaný bojovník organizace ONE Championship Iuri Lapicus (14-2-1NC) zemřel při dopravní nehodě v Itálii. Lapicus zřejmě ztratil kontrolu nad svou motorkou a narazil do auta 69leté ženy. Ihned po nehodě byl vrtulníkem transportován do nemocnice, ale bohužel Lapicus upadl do kómatu. Podle deníku Milano Today se už lékařům nepodařilo zápasníka oživit. Lapicusovi bylo pouhých 27 let. Zprávu jako první přinesl jeho kamarád a týmový kolega Giorgio Petrosyan.

Lapicus se naposledy představil na turnaji ONE Fight Night 1 v srpnu 2022. Zde se utkal se Švédem Zebaztianem Kadestamem, který Lapicuse po tvrdém zvedáku ukončil v první minutě prvního kola. Moldavan, který dlouhodobě žil a trénoval v Itálii, vstoupil do asijské organizace ONE FC v roce 2020 vítězstvím nad Maratem Gafurovem a hned si vybojoval titulovou šanci. 
V souboji o titul welterové váhy bohužel neuspěl v souboji s Christianem Leem. Poté to porážce přišel kontroverzní zápas s bývalým šampionem UFC Eddiem Alvarezem, který na začátku souboje Lapicuse několikrát udeřil do zátylku. Zápas tak skončil po pouhé minutě jako No Contest. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *