Že je Clash of the Stars nejhorší? Poznejte organizaci Epic FC

Epic

V dnešní době, kdy bizarní organizace vyskakují jak houby po dešti, je dost těžké si vlastně uvědomit, proč tu takové organizace jsou. Proběhlé Clash of the Stars ukázalo, že je tam pár zápasníků, kterým jde i o tu sportovní stránku a dobře se na turnaj připravili a předvedli solidní výkon. Pak tu máme takovou ruskou organizaci Epic Fighting Championship, kde jdou sportovní výkony stranou úplně a celé je to dokonalý bizár.

Glover Teixeira prozradil, co se mu na Jiřím Procházkovi nelíbí

Proč se vůbec řešíme tyto poněkud zvláštní organizace? Jsme fanoušci bizáru a podle čtenosti článků s touto tematikou, to vypadá, že i Vás to zajímá. V první řadě si musíme ujasnit, že s naším oblíbeným MMA, to moc společného nemá a tak to neberme jako seriózní sport. Vlastně každý, kdo na takových akcí předvede zajímavý sportovní výkon, tak je příjemný bonus.

Když se podíváme k sousedům do Polska, tak tam z totálního bizarního dna, vyrostlo několik zajímavých zápasníků, na kterých je vidět neuvěřitelný posun. Poláci mají hned tři velké organizace, které se zabývají pořádáním bizarních soubojů a všude se kvalita posunuje dopředu, ale samozřejmě si pořadatelé hrají z pravidly, aby to pro veřejnost bylo pořád atraktivní. Nedávno se například v organizaci FAME MMA představil Piotr Szeliga v souboji s Normanem Parkem. Szeliga se tak po roce a půl v tomto bizarním kolotoči utkal se zápasníkem, který absolvoval 10 zápasů v UFC. Souboj byl sice v kleci 2×2 metry, ale Szeliga vydržel do půlky druhého kola. Celkem sportovní posun za necelé dva roky. 

Kde však kvalitu nečekejte, tak to je ruská organizace Epic Fighting Championship. Clash of the Stars je proti této organizaci plně profesionální. Vždy si říkám, když vidím něco bláznivého, že už jsem vše viděl. Pak na mě vyjede nějaké video této organizace a musím vzít svá slova zpátky.

Souboj dva proti jednomu? To jsou zde běžné zápasy. Ovšem třeba děda s vnukem proti ženě, to už si říkáte, že je silné kafe, ale ani to zde není problém. Zkrátka zde slévají ty nejbizarnější možné představy a stávají se realitou. A proč tomu dáváme prostor? Protože tohle nemá se sportem a kvalitními výkony nic společného a občas se chceme pouze pobavit. Tady máte výběr toho nejlepšího Epic FC bizáru. 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *