Zbláznil se?! Conor McGregor si vyhlédl dalšího soupeře

Conor McGregor Usman
Naposledy jsme Conora McGregora viděli v boji v polovině minulého roku, kdy podle dvou bodových rozhodčích prohrál první kolo 8:10 a aby toho nebylo málo, tak si ještě ošklivě zlomil nohu, což znamenalo další prohru a samozřejmě dlouhý léčebný proces. Ten je však snad nyní u konce, takže se Ir vrací do plného tréninkového tempa. Předběžné plány mluví o tom, že bychom ho zpět v boji mohli vidět někdy na konci léta a nebo v průběhu podzimu. Bývalý dvojnásobný šampion už si tak samozřejmě vybírá soupeře. Obecně se počítá s tím, že bude chtít titulový duel v rámci lehké váhy, tedy vítěze souboje Oliveira vs Gaethje, ale Conor nyní ukázal na ještě větší výzvu.
Lohoré a Apollo se vysmívají boxujícímu Vémolovi

“Rozhodně bych si věřil na Usmana. Má jen přední ruku a wrestling, ale ani ten není schopen využít k tomu, aby se dostal k nějaké submisi. Co se mnou jako bude dělat? Kde by mě měl jako ohrozit? Nevidím v něm žádnou hrozbu. Jeho ground and pound ani není tak strašný a hrozivý. Navíc už má svůj věk a pořád stárne. Znovu si vezmu svět. Třetí koruna bude moje. Nikdo nikdy neměl tři tituly ve třech různých váhových kategoriích,” vytyčil si Conor McGregor nový cíl, kterým je vládce P4P žebříčku a dominantní šampion welteru Kamaru Usman.

Ten patří mezi nejaktivnější šampiony vůbec, protože svůj trůn stíhá obhajovat hned několikrát do roka. Naposledy dokázal porazit rivala Covingtona a nyní už vyhlíží další obhajobu s Edwardsem, která by prý mohla přijít někdy v polovině roku.
Je skvělé, že Conor překypuje sebevědomím, ale je otázkou, zda není Usman až moc velké sousto. Borec, který v minulosti platil jen za wrestlera, totiž do svého arzenálu přidal i skvělý postoj, takže je zápas od zápasu komplexnější a tím i nebezpečnější. Navíc je třeba brát v potaz i váhový rozdíl, protože Usman je velký welter.

Souboj samozřejmě na první pohled nedává smysl, ale dobře víme, že pro Ira platí trochu jiná pravidla. Jeho PPV totiž překonávají rekordy, což znamená obrovské příjmy, takže mu jde vedení často hodně na ruku. Koneckonců o tento zápas by měl jistě zájem i Usman, protože by si mohl hezky vydělat. “Zajímavé, tuhle informaci jsem zatím neslyšel. Conor však za námi brzy plánuje přiletět, takže si spolu sedneme a vymyslíme, co bude dál,” reagoval Dana White v souvislosti s turnajem UFC Londýn.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *