„Zbijeme ho, zkasírujeme a ukončíme kariéru,“ potvrdil Růžička bizarní zápas

Růžička
Turnaj Clash of the Stars 4 má ještě jednu hodně zvláštní a nečekanou dohru. Hned po souboji Fayne ve Veselý totiž ke kleci přišel Tadeáš Růžička, který si chtěl s Clash gangsterem Veselým vyříkat spory, na což samozřejmě nedošlo. Veselý byl totiž po prohře a navíc avizoval, že je vážně zraněný, takže přítomná ochranka radši Mawara doprovodila stranou, aby mohl Veselý odejít. Po pár dnech se však samozvaný gangster ozval s tím, že se do Růžičky opřel a dokonce ho vyzval na zápas, čemuž těžko věřil i Růžička, který je však společně se svým trenérem Vančurou ze Spejbl Gymu připravený z Veselého udělat exemplární případ. Dokonce se vytvořila i speciální pravidla a nyní to vypadá, že je souboj oficiálně potvrzen.
„Je zvláštní,“ vypráví Joe Rogan v rozhovoru s rivalem Hillem o Procházkovi

„Včera jsem si myslel, že je to prdel, ale dnes jsem to říkal Mikymu (trenér Vančura). Doufám, že ses včera jen nepřestřelil a neměl jen tvrdá slova a řeči. Je to urážka našeho sportu, že mě vůbec vyzýváš, takže jdeme do toho. Řekni si, jaká chceš pravidla. I kdybych tam měl mít dvacítkové koule, abych tě nezabil, tak bych šel a stejně bych tě zmlátil,“ nechal se před časem Růžička slyšet na svém videu s trenérem Vančurou, který rovněž nabídl svůj pohled na věc.

„Jestli jsme se dostali do doby, kdy bude YouTuber vyzývat profesionálního zápasníka, tak je to opravdu v prdeli. Nemůžeme to samozřejmě jen tak nechat a musíme to zarazit hned v zárodku, aby se to už nikdy nestalo. Mělo by to být exemplárně potrestané. Je tady samozřejmě nějaký bizar jako součást showbyznysu, což připomíná bojové sporty, ačkoliv to není profesionální sport, ale rozhodně se to nikdy nemůže prolínat s naším sportem. Pokud takový sráč bude vyzývat našeho bojovníka, tak urazil nejen jeho, ale i celý Spejbl Gym. Jako trenéři samozřejmě chceme jeho hlavu na talíři,“ uzavřel celou věc Vančura.
Leckdo by možná čekal, že se Veselý v této fázi stáhnul, protože o souboj s Růžičkou přeci nemůže mít opravdu zájem, ale opak je evidentně pravdou. Veselý totiž celou kauzu ještě přiživoval. Dokonce přišel se speciálními pravidly, podle kterých by se měl souboj odehrát v Kleci strachu, která má 3 na 3 metry a ve které nedávno bojoval Kotlár, s tím, že Veselý bude mít klasické malé MMA rukavice, zatímco Růžička jako profesionální bojovník „jen“ velké boxerské rukavice. Kolena a lokty by pak měly být mezi zakázanými technikami.

„Zápas se špekounem je potvrzený díky mé šikovné manažerce. V červnu, jestli z toho to prase nevycouvá, ho zkasírujeme, zbijeme a ukončíme jeho kariéru,“ potvrdil včera Růžička na svém IG profilu, že duel Růžička vs Veselý je domluven na červen, kdy by se měla konat další Clash of the Stars akce. Uvidíme tedy, zda na souboj opravdu dojde, protože výsledek je samozřejmě předem jasný a můžeme se bavit jen o tom, jak moc zraněný Veselý z klece odejde.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *